Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

CZASOWE 

Siatka
Lista
na stronę
Zobacz

PCP-04/24 V

Wielofunkcyjny przekaźnik PCP-04/24V, służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania.

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-03/U służy do realizacji funkcji cyklicznego przełączania w układach automatyki i sterowania.

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-01 służy do realizacji funkcji opóźnionego załączania (rewersyjny) w układach automatyki i sterowania.

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-02/U służy do realizacji funkcji opóźnionego wyłączania (awersyjny) w układach automatyki i sterowania.

Zobacz

PCM-03/24V

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-03/24V służy do realizacji funkcji cyklicznego przełączania w układach automatyki i sterowania.

Zobacz

PCM-04/24V

Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-04/24V służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania.

Zobacz

PCM-10/24V

Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-10/24V służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania.

Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-07/U służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-01/U służy do realizacji funkcji opóźnionego załączania (rewersyjny) w układach automatyki i sterowania.

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-03 służy do realizacji funkcji cyklicznego przełączania w układach automatyki i sterowania.

Zobacz

PCM-02/24V

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-02/24V służy do realizacji funkcji opóźnionego wyłączania (awersyjny) w układach automatyki i sterowania.

Zobacz

PCM-01/24V

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-01/24V służy do realizacji funkcji opóźnionego załączania (rewersyjny) w układach automatyki i sterowania.

Dwufunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-06/U służy do realizacji funkcji opóźnionego wyłączenia (tryb A) i opóźnionego załączenia (tryb B).

Jednofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM02 służy do realizacji funkcji opóźnionego wyłączania (awersyjny) w układach automatyki i sterowania.        

Wielofunkcyjny przekaźnik PCP-04, służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania.    

Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-04 służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania.

Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy PCM-10 służy do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania.

Funkcja: Opóźnione wyłączenie.Przekaźniki czasowe służą do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).

Funkcja: Opóźnione załączenie.Przekaźniki czasowe służą do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).

8-funkcyjny. Z wejściem START.Przekaźniki czasowe służą do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).

Zobacz

PCU-510-12V

Styk 2P.Przekaźniki czasowe służą do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp). 

Cyfrowy. 18-funkcyjny. Z wejściem START.Przekaźnik czasowy PCS-517 służy do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej.

Styk 1P.Przekaźniki  czasowe   służą do  sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.:wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).

Natynkowy.Przekaźniki czasowe z opóźnionym odpadaniem służą do podtrzymania zasilania sterowanego odbiornika przez określony czas po zaniku napięcia sterującego, np. w układach wentylacji łazienkowej, gdzie występuje podtrzymanie pracy wentylatora - załączanego wraz z oświetleniem - przez określony czas po wyłączeniu tegoż oświetlenia.

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij