Lampa metalohalogenkowa 400W, 250W, 150W, 70W | Sklep - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Lampa metalohalogenkowa ID: 211

Siatka
Lista

Pod nazwą lampy metalohalogenkowe E40 kryje się wiele odmian lamp, które są zazwyczaj przeznaczone do celów ogólnych i specjalnych np. (strumień świetlny w samochodach). Znajdują także zastosowanie w sklepach i zakładach przemysłowych. Mogą stanowić główne oświetlenie, ale również pełnić funkcje doświetleniowe. Do ich działania potrzebny jest sp...

Pod nazwą lampy metalohalogenkowe E40 kryje się wiele odmian lamp, które są zazwyczaj przeznaczone do celów ogólnych i specjalnych np. (strumień świetlny w samochodach). Znajdują także zastosowanie w sklepach i zakładach przemysłowych. Mogą stanowić główne oświetlenie, ale również pełnić funkcje doświetleniowe. Do ich działania potrzebny jest specjalny układ stabilizacyjno-zapłonowy, a powstawanie światła jest efektem wyładowania elektrycznego, takich związków jak argon, par rtęci i halogenki metali. Tego typu lampy cechuje niski pobór prądu, co jest zdecydowanym atutem podczas pracy 24/7. Posiadają różne kształty, co daje możliwość dopasowania nie tylko do danego elementu, ale również do naszych osobistych preferencji (funkcjonalnych lub wizualnych).

Lampa metalohalogenkowa 400w wchodzi w zakres oświetlenia ogólnego przeznaczenia, ponieważ lampy o mocy od 20W do 2000W wchodzą w skład lamp do ogólnego użytku. Im większa wartość mocy, tym mniej doskonała barwa światła. Inaczej to wygląda w przypadku np. oświetlenia stadionu, gdzie światło musi być dostosowane do transmisji telewizyjnej. Oczywiście, tak jak w przypadku innych lamp LED istnieje możliwość wyboru barw światła, od ciepłej do zimnej.

Na rynku istnieje wiele produktów w kategorii "lampa metalohalogenkowa" oraz wiele producentów różnego typu oświetlenia, np. Osram. Jeżeli chodzi o cenę, to wszystko zależy od cen danego producenta oraz parametrów, jakimi jesteśmy zainteresowani. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdą Państwo idealne rodzaj lamp metalohalogenkowych, które spotkają się lub nawet przewyższą Państwa oczekiwania.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij