Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Żarówka żarowa 

Siatka
Lista

Żarówki żarowe dają możliwość oświetlenia budynku przy pomocy tradycyjnego oświetlenia. Rodzaj oświetlenia żarowego jest podobny do światła słonecznego i wyróżnia się dobrym wskaźnikiem oddawania rzeczywistej barwy. Typ żarówki rozróżniamy poprzez rodzaj gniazda i kształt. Najczęstsze kształty, jakie proponuje rynek to gruszka, kula lub świeca. ...

Żarówki żarowe dają możliwość oświetlenia budynku przy pomocy tradycyjnego oświetlenia. Rodzaj oświetlenia żarowego jest podobny do światła słonecznego i wyróżnia się dobrym wskaźnikiem oddawania rzeczywistej barwy. Typ żarówki rozróżniamy poprzez rodzaj gniazda i kształt. Najczęstsze kształty, jakie proponuje rynek to gruszka, kula lub świeca. Żarówka żarowa, w zależności od producenta, występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym: czerwony, niebieski, zielony. Ten typ oświetlenia żarowego czy też tradycyjnego jest przystosowany do większości lamp i żyrandoli. Są tańszym rozwiązaniem niż żarówki LED. Skuteczność żarówki jest uzależniona od temperatury żarnika.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij