ŹRÓDŁA ŚWIATŁA - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA ID: 3291

Siatka
Lista
na stronę

Polecamy Źródła światła Led. Są alternatywą dla tradycyjnych żarówek żarowych. Z racji tego, że w dzisiejszych czasach większość czasu spędzamy przy sztucznym oświetleniu powinniśmy zastanowić się nad zastosowaniem żarówek LED. Na dzień dzisiejszy technologia LED opiera się na diodach SMD, czyli tzw. powierzchniowo montowanych. Technologię tą ak...

Polecamy Źródła światła Led. Są alternatywą dla tradycyjnych żarówek żarowych. Z racji tego, że w dzisiejszych czasach większość czasu spędzamy przy sztucznym oświetleniu powinniśmy zastanowić się nad zastosowaniem żarówek LED. Na dzień dzisiejszy technologia LED opiera się na diodach SMD, czyli tzw. powierzchniowo montowanych. Technologię tą aktualnie stosuje się w telewizorach, samochodach oraz oświetleniu ulic. Dzięki trwałości, energooszczędności i praktyczności jesteśmy w stanie dopasować je do dowolnego typu gniazda, lampy oraz oprawy jaką w domu posiadamy, bądź stosujemy w firmie lub urzędzie. Sprawdzą się one również idealnie w obiektach użyteczności publicznej, jak i w obiektach sakralnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości LED żarówki zasilane 12V LED, a także żarówki diodowe zasilane 230V. Składają się one z kilku lub kilkunastu diod elektroluminescencyjnych, które umieszczone są w bezpiecznej oraz estetycznej obudowie. Są one dostosowane do najpopularniejszych mocowań i gwintów, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do własnych potrzeb i oczekiwań oraz specyfiki wnętrza.

  • GU10
  • G4
  • MR16
  • G6.35
  • E14
  • G53 / AR111
  • E27
  • Świetlówki LED
  • G9
  • oraz wiele innychŻarówki stanowią źródło światła elektrycznego i występują w różnych kształtach, barwach oraz o różnej mocy. Do najpopularniejszych należą klasyczna bańka, glob, kulka, świeczka, reflektor lub tuba. Przeważnie można je podzielić na 3 kategorie barwne: ciepła, neutralna i zimna. Moc żarówek jest wyrażana w jednostkach określanych literką (W), czyli waty. Ważnym parametrem jest także ilość Luksów (Lx), czyli moc świetlna. Tego typu źródła światła charakteryzują się przede wszystkim odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich temperatura nagrzewania nie jest tak wysoka jak w tradycyjnej żarówce, a co najważniejsze do ich produkcji nie używa się rtęci, dzięki czemu są one jednocześnie ekologiczne i bezpieczne dla naszego środowiska. Oświetlenie LED nie ma promieniowania UV mającego szkodliwy wpływ na ludzki wzrok. Dodatkowo żarówki LED gwarantują oszczędność energii.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij