hager

Hager

Strefa marki

urządzeń i systemów hager polo sp

Bez wątpienia Hager to światowy lider w projektowaniu różnych rozwiązań w branży instalacyjnej. Razem z innymi markami wdraża swoje pomysły, powodując zadowolenie wśród swoich Klientów. Rozwiązania te dotyczą dystrybucji energii, możliwości prowadzenia przewodów oraz różnorodne akcesoria.

Serie HAGER

W celu zaspokojenia potrzeb funkcjonalnych i estetycznych marka wypuściła na rynek kilka różniących się od siebie serii, a to najpopularniejsze z nich:

hager urządzenia pozwalające na szybki dobór online

LUMINA SOUL

Oryginalny i dynamiczny design, który sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych

hager

LUMINA INTENSE

elegancja i szlachetne kolory (srebro, złotym metalik itp.)

hager

LUMINA PASSION

6 kolorów produktów i 17 kolorów razem - idealne dla miłośników nowoczesnego designu i aranżacji wnętrz

hager
hager
hager

Kreatywność oraz chęć poszukiwania nowoczesnych i oryginalnych produktów to cechy idealnie opisującą markę Hager. Łączenie wysokiej jakości designu z łatwością w użytkowania i montażu to misja inżynierów wspólnie łączących siły w firmie Hager Group.

Zarząd Hager Group podkreśla, że za sukcesem marki stoi przede wszystkim dobrze współdziałający kapitał ludzki, który tworzy społeczność prawie 12 000 pracowników. Te tysiące pracowników realizują się w 129 państwach na świecie. Do tej pory zostało zarejestrowanych ponad 1500 patentów. Marka stale się rozwija i nie pozwala na spowolnienia kreatywnego tempa.

Wysokiej jakości łączniki, różne systemy sterowania oświetleniem oraz stale rozwijające się opcje automatyzacji smart home to główne obszary działania Hagera. W ofercie znajdują się także rozdzielnice do fotowoltaiki, aparatury łączeniowe i modułowe oraz akcesoria niezbędne do monitoringu energii elektrycznej. Osprzęt elekroinstalacyjny Hager to produkty, których znajduje się najwięcej w naszym sklepie internetowym E-domus.com.pl.

Dlaczego wybór urządzeń i systemów Hager?

Firma bardzo szybko reaguje na pojawiające się na rynku trendy. Działania opierające się na satysfakcji Klienta są priorytetem. W oparciu o te wartości Hager tworzy swoje innowacyjne rozwiązania, oferując swoje produkty online pozwalające na szybki dobór odpowiednich urządzeń lub akcesoriów.

Bogata oferta produktów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojego wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

hager

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij