Narzędzia Elektryczne, Budowlane | Mierniki | Rękawice - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux
Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 4,33

Termometr na podczerwień jest przeznaczony do pomiarów w trudno dostępnych miejscach, w poruszających się obiektach albo w przypadku, kiedy mierzony obiekt nie może być zakłócony przez pomiar. Termometr reaguje na promieniowane cieplne w podczerwonej części spektrum i przetwarza je na wartość temperatury.

Narzędzia i mierniki to niezbędne urządzenia, które są niezbędne przy wykonywaniu szerokiej ilości prac w domu, ale i na budowie lub przy powstającej instalacji. Narzędzia do zaciskania przewodów, obcinaki do kabli, wkrętarki, klucze płaskie oczkowe lub klucze imbusowe, suwmiarki lub dalmierze, elektronarzędzia, takie jak szlifierka kątowa lub t...

Narzędzia i mierniki to niezbędne urządzenia, które są niezbędne przy wykonywaniu szerokiej ilości prac w domu, ale i na budowie lub przy powstającej instalacji. Narzędzia do zaciskania przewodów, obcinaki do kabli, wkrętarki, klucze płaskie oczkowe lub klucze imbusowe, suwmiarki lub dalmierze, elektronarzędzia, takie jak szlifierka kątowa lub takie akcesoria jak rękawice ochronne.

Oferowane przez nas narzędzia i mierniki to sprzęt wysokiej jakości, wyprodukowany przez renomowanych producentów. Dzięki temu cechuje je trwałość oraz wytrzymałość podczas najbardziej zaawansowanych prac remontowych .

Gwarantujemy wysoką jakość całego asortymentu – współpracujemy tylko z renomowanymi producentami. Wszystkie sprzedawane produkty są dostępne stacjonarnie w naszej hurtowni w Czechowicach- Dziedzicach lub przez naszą stronę e-domus.com.pl
Nie wiesz, który produkt wybrać lub który zestaw narzędzi spełni Twoje oczekiwania?

Zapytaj nas – rzetelnie doradzimy i pomożemy dobrać najlepsze produkty dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą narzędzi i mierników

Bogata oferta i narzędzi i liczników energii sprawi, że znalezienie odpowiedniego produktu stanie się o wiele łatwiejsze. Oferujemy asortyment zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Dzięki dołączonemu sortowaniu szybko znajdą Państwo interesujący produkt

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kategoriami na naszej stronie i do zakupów w naszej hurtowni. Dbamy o to, a by dostosowywać naszą witrynę do Państwa potrzeb, dlatego zamówienia można składać przez Internet. U nas wyposażysz cały dom i warszat.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij