Inteligentny Dom | Cena | Systemy | Hurtownia, Sklep - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux
Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 4,00
Zobacz

ROM-10

Odbiorniki radiowe ROM-01 i ROM-10 zabudowane mogą być w typowych rozdzielnicach elektrycznych na szynie TH 35 i realizować funkcje sterowania radiowego z użyciem dowolnego nadajnika systemu EXTA FREE.  

średnia ocen: 4,25
Zobacz

P-259/8

Pilot 8-kanałowy P-259/8 do RWS-211. Sygnalizacja optyczna pracy pilota i stanu baterii; w obudowę pilota wbudowany jest magnes, umożliwiający przyczepienie pilota do metalowej powierzchni.

średnia ocen: 4,59
Zobacz

ANT-01

Antena zewnętrzna ANT-01 zwiększa zasięg działania modułowych nadajników i odbiorników bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE oraz umożliwia prawidłowe działanie tych urządzeń przy ich zamontowaniu wewnątrz rozdzielnic elektrycznych z drzwiami metalowymi - antena w takim przypadku może zostać wyprowadzona na zewnątrz rozdzielnicy.  

średnia ocen: 4,30
Zobacz

RZB-01

Kompletny zestaw sterowania bezprzewodowego (radiowy nadajnik klawiszowy 2- kanałowy RNK-02 oraz radiowy odbiornik dopuszkowy 1-kanałowy bistabilny ROP-01).

średnia ocen: 4,73
Zobacz

SLR-22

Sterownik SLR-22 przeznaczony jest do sterownia taśmami LED RGB lub RGBW zasilanymi napięciem 12-14 V DC. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych.

Co to jest inteligentny dom?

Inteligentny dom to nowoczesny budynek posiadający innowacyjne technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę wszystkich domowników. Takie systemy skutecznie redukują koszty w domowym budżecie i są coraz bardziej popularne jako standard w projektowaniu w nowych budynków mieszkalnych. Co kryje się pod określeniem ...

Co to jest inteligentny dom?

Inteligentny dom to nowoczesny budynek posiadający innowacyjne technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę wszystkich domowników. Takie systemy skutecznie redukują koszty w domowym budżecie i są coraz bardziej popularne jako standard w projektowaniu w nowych budynków mieszkalnych. Co kryje się pod określeniem inteligentnego domu? W uproszczeniu możemy nazwać to centralnym zarządzanień domu, które sprawnie połączy różne systemy oraz automatycznie będzie kontrolować wszystkie komponenty bez konieczności nadzoru. Głównym zadaniem inteligentnego domu jest zapewnienie jak największej energooszczędności w czasie eksploatacji budynku. Dodatkowo przyjazne dla środowiska –posiadają rozwiązania ekologiczne na wysokim poziomie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy, które sterują oświetleniem w całym domu, bramami wjazdowymi roletami okiennymi oraz ogrzewaniem. Wybierając np. kontroler extra life model EFC-01 zintegruje wszystkie urządzenia w domu, łacząc nadajniki i odbiorniki. Aby sprawnie wszystkim zarządzać powinniśmy się zaopatrzyć w uniweralny pilot firmy Zamel – naszego czołowego producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w poszczególnych podkategoriach oraz odsyłamy do naszego wpisu: Czym się charakteryzują inteligentne domy

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij