Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Żarówka studyjna, sceniczna 

Siatka
Lista

Żarówka studyjna generuje światło, które jest idealne do wszelkich zastosowań fotograficznych. Naturalnie odwzorowuje kolory - co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla fotografów. Produkt ma również niski pobór mocy, więc można go stosować zarówno w oprawach otwartych, jak i tych, które są zamknięte. Wysoka żywotność to kolejny atut tego fant...

Żarówka studyjna generuje światło, które jest idealne do wszelkich zastosowań fotograficznych. Naturalnie odwzorowuje kolory - co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla fotografów. Produkt ma również niski pobór mocy, więc można go stosować zarówno w oprawach otwartych, jak i tych, które są zamknięte. Wysoka żywotność to kolejny atut tego fantastycznego produktu.

Warto również wspomnieć o tym, że żarówka studyjna jest dostępna w niezwykle atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie. Produkt jest lekki i funkcjonalny.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij