Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Żarówki halogenowe 

Siatka
Lista
na stronę

Są coraz częstszym wyborem klientów, ponieważ cechuje je dłuższa żywotność i lepsza wydajność niż w przypadku tradycyjnych żarówek. Żarówka halogenowa emituje strumień świetlny, który jest w odczuciu bardzo przyjemny dla osób przebywających w pomieszczeniu z takim oświetleniem. Doskonale sprawdzają się jako oświetlenie domowe i warsztatowe. Idea...

Są coraz częstszym wyborem klientów, ponieważ cechuje je dłuższa żywotność i lepsza wydajność niż w przypadku tradycyjnych żarówek. Żarówka halogenowa emituje strumień świetlny, który jest w odczuciu bardzo przyjemny dla osób przebywających w pomieszczeniu z takim oświetleniem. Doskonale sprawdzają się jako oświetlenie domowe i warsztatowe. Idealnie się wpasują również jako źródła światła w sypialni czy garderobie. W celach osiągnięcia perfekcyjnej widoczności żarówka halogenowa okaże się świetnym wyborem. Najczęściej są one podzielone na kategorie ze względu na wartość napięcia: 12 V, 230 V, 24 V. Żarówka halogenowa jest niezwykle energooszczędna, co pozwala znacznie obniżyć koszty rachunków za zużycie energii. Korzystanie z tego typu oświetlenia pozwala cieszyć się białym, jaśniejszym światłem.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij