Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Latarki czołowe 

Siatka
Lista
na stronę

Praktyczna czołówka LED CREE odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte. Komplet zawiera wysokiej jakości pasek ze świetlną sygnalizacją LED, hak do zawieszania i gwizdek bezpieczeństwa.

Praktyczna czołówka LED COB odporna na uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte. Komplet zawiera pasek odblaskowy o wysokiej jakości.

Praktyczna czołówka LED odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte.

Dziecięca czołówka LED odporna na wodę i uderzenia. Komplet zawiera wysokiej jakości pasek odblaskowy z motywem bajkowej postaci.

Odporna na uderzenia akumulatorowa czołówka 5 W CREE LED jest idealnym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie potrzebujemy światła, ale nie mamy wolnych rąk. Jej częścią jest wysokiej jakości pasek odblaskowy.

Praktyczna czołówka LED jest idealnym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie światło jest potrzebne, a my nie mamy wolnych rąk.

Praktyczna czołówka LED o wysokiej jakości jest idealnym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie światło jest potrzebne, a my nie mamy wolnych rąk.

Zobacz

OR-LT-1505

21,43 zł ORNO POLSKAOczekiwanie na dostawę
Zobacz

OR-LT-1506

13,19 zł ORNO POLSKAOczekiwanie na dostawę
Zobacz

OR-LT-1513

15,08 zł ORNO POLSKAOczekiwanie na dostawę
Zobacz

OR-LT-1515

21,43 zł ORNO POLSKAOczekiwanie na dostawę

yczna czołówka LED odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte.

14,42 zł EMOSOczekiwanie na dostawę

Praktyczna czołówka LED odporna na wodę i uderzenia jest niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest światło, a my mamy obie ręce zajęte.

14,97 zł EMOSOczekiwanie na dostawę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij