Wentylatory stojące 

Siatka
Lista
Zobacz

VO0026

60,87 zł INNI Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

VO0027

60,87 zł INNI Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

VO0245

186,70 zł Volteno Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

VO1947

57,50 zł Volteno Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

VO1949

196,17 zł INNI Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

VO0649

186,70 zł INNI Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

VO0643

197,53 zł Volteno Oczekiwanie na dostawę
Zobacz

KZROWP45W

64,35 zł KOBI Oczekiwanie na dostawę
Wentylatory stojące

Gorąco w powietrzu? Klimatyzacja jest zbyt droga? Też tak uważamy, dlatego wentylator będzie najlepszym wyjściem. Pewnie stoisz teraz przed wyborem - wentylator stojący, wentylator kolumnowy czy do zabudowy. W zależności od rozmiaru pomieszczenia, w którym miałby znajdować się wentylator, będziesz potrzebować inny rodzaj. W pomieszczeniach o duż...

Gorąco w powietrzu? Klimatyzacja jest zbyt droga? Też tak uważamy, dlatego wentylator będzie najlepszym wyjściem. Pewnie stoisz teraz przed wyborem - wentylator stojący, wentylator kolumnowy czy do zabudowy. W zależności od rozmiaru pomieszczenia, w którym miałby znajdować się wentylator, będziesz potrzebować inny rodzaj. W pomieszczeniach o dużej powierzchni, najlepiej sprawdzi się wentylator stojący, a w mniejszych wentylator kolumnowy posiadający kilka mniejszych skrzydeł ułożonych jeden pod drugim.

Wentylator stojący charakteryzuje się dużo większym rozmiarem śmigieł niż te, które posiadają inne wentylatory. Dzięki nim, wentylatory tego typu pozwolą na efektywniejsze schłodzenie dużej powierzchni przez dużo większy zasięg.

Każdy wiatrak domowy dostępny w naszym sklepie cechuje się niskim poziomem hałasu pracy oraz drgań.

Przejdź do produktów, sprawdź dostępność, i zamów już teraz! Klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia, wiatrak pozwoli na naturalne schłodzenie pomieszczenia.

Czytaj więcej Schowaj opis