Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Lampy ogrodowe stojące 

Siatka
Lista
na stronę
Zobacz

LO-EL27P1-10

Oprawa ogrodowa stojąca GARDEN LED P1, 7W, kolor biały, barwa światła ciepła biała

Zobacz

SLIP012010

Lampy ogrodowe stojące

Lampy stojące pełnią rolę wizualną oraz funkcjonalną w ogrodzie lub na tarasie. Lampa ogrodowa może być elementem dekoracyjnym, a także oświetlać ścieżkę do domu. Zewnętrzne lampy zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz ocieplają wizerunek posesji, nadając otoczeniu oczekiwanego klimatu. W zależności od stylu, w jakim chcemy utrzymać teren poses...

Lampy stojące pełnią rolę wizualną oraz funkcjonalną w ogrodzie lub na tarasie. Lampa ogrodowa może być elementem dekoracyjnym, a także oświetlać ścieżkę do domu. Zewnętrzne lampy zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz ocieplają wizerunek posesji, nadając otoczeniu oczekiwanego klimatu. W zależności od stylu, w jakim chcemy utrzymać teren posesji, należy wybrać odpowiedni rodzaj lamp ogrodowych. W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele lamp, które wpasują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających architektonicznie klientów. Dostępne są lampy ogrodowe bardziej klasyczne w kształcie kuli oraz takie, które wyglądem przypominają słupek. Lampy zewnętrzne słupkowe idealnie wpasują się do nowoczesnych stylów posesji. Lampy ogrodowe mogą być także wyposażone w czujnik ruchu, który narzuca moment, w którym lampa ogrodowa ma zacząć oraz przestać świecić. Jest to też odpowiednia funkcja, jeśli zależy nam na jak największych oszczędnościach. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty znanych producentów, dla których jakość wykonania jest jednym z najistotniejszych elementów podczas produkcji. Oświetlenie zewnętrzne posiada wysoki stopień szczelności. Skrajne warunki atmosferyczne nie mają wpływu na funkcjonowanie lamp ogrodowych. Tego typu oświetlenie to zakup na długie lata, dlatego warto dokładnie przemyśleć, co będzie nam akurat potrzebne i będzie się komponowało stylistycznie do posesji, mając na uwadze np. zmianę koloru elewacji. Lampy zewnętrzne posiadają różne wysokości, w zależności, co akurat jest potrzebne i spełnia wymagania wizualne.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij