Gwarancja minimum
PRZEKAŹNIK CZASOWY
PCM-10/24V
DANE HANDLOWE (PCM-10/24V)
| Wymiary | dwumodułowa (35mm) 90x35x66 mm |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 32 [szt.] |
| Waga | 110 g |
DANE TECHNICZNE (PCM-10/24V)
| Znamionowe napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
|---|---|
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Układ styków | 1NO/NC |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 36 mA |