Żarówki LED E14 - 8W, 7W, 2W, 12W | Hurtownia/Sklep - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Żarówki LED E14 ID: 1451

Siatka
Lista
na stronę

Żarówki ledowe e14 szybko podbiły rynek i serca konsumentów i są obecnie uznawane za jedne z najbardziej pożądanych źródeł światła. Na taką pochlebną opinię zasłużyły dzięki swojej uniwersalności i niezawodności. Są stosowane jako oświetlenie w pokojach dziennych, jak i w pomieszczeniach o przeznaczeniu roboczym. Świadomy klient, to klient, któr...

Żarówki ledowe e14 szybko podbiły rynek i serca konsumentów i są obecnie uznawane za jedne z najbardziej pożądanych źródeł światła. Na taką pochlebną opinię zasłużyły dzięki swojej uniwersalności i niezawodności. Są stosowane jako oświetlenie w pokojach dziennych, jak i w pomieszczeniach o przeznaczeniu roboczym. Świadomy klient, to klient, który bierze pod uwagę czynniki środowiskowe. Już nie od dziś wiadomo, że tradycyjne lampy oraz oświetlenie halogenowe nie wypadają korzystnie w kategorii ekologicznych rozwiązań.

Nowoczesność i mały gwint

Żarówka led e14 zalicza się do nowoczesnych technologii, ponieważ rozwija się wraz z nowymi systemami technologicznymi, takich jak Smart Home. W przypadku żarówek led (oraz innych źródłach światła) jasność, jaką posiada strumień świetlny określa się w lumenach. Jednostka WAT określa jedynie moc, czyli zużycie energii, które nie ma nic wspólnego ze stopniem jasności. Podczas zakupu należy pamiętać, że każda żarówka e14 będzie miała jeszcze jeden rodzaj kategorii, jakim jest barwa światła ( chłodne i ciepłe odcienie). Żarówka led e14 może być wyprodukowana w różnych kształtach, a za możliwość różnorodnych kombinacji odpowiada gwint e14. Najpopularniejsze dostępne formy to:

  • kropla,
  • świeca,
  • filament,
  • kolba,
  • rurka,
  • reflektor.

Cena żarówek jest zależna od producenta oraz właściwości, jakie dana żarówka posiada. Rynek oferuje szeroką gamę oraz różne kategorie oświetlenia LED. Informacje dotyczące specyfikacji produktu powinny znaleźć się na jego opakowaniu.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij