Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Żarówki LED E14 

Siatka
Lista
na stronę

Żarówki ledowe e14 szybko podbiły rynek i serca konsumentów i są obecnie uznawane za jedne z najbardziej pożądanych źródeł światła. Na taką pochlebną opinię zasłużyły dzięki swojej uniwersalności i niezawodności. Są stosowane jako oświetlenie w pokojach dziennych, jak i w pomieszczeniach o przeznaczeniu roboczym. Świadomy klient, to klient, któr...

Żarówki ledowe e14 szybko podbiły rynek i serca konsumentów i są obecnie uznawane za jedne z najbardziej pożądanych źródeł światła. Na taką pochlebną opinię zasłużyły dzięki swojej uniwersalności i niezawodności. Są stosowane jako oświetlenie w pokojach dziennych, jak i w pomieszczeniach o przeznaczeniu roboczym. Świadomy klient, to klient, który bierze pod uwagę czynniki środowiskowe. Już nie od dziś wiadomo, że tradycyjne lampy oraz oświetlenie halogenowe nie wypadają korzystnie w kategorii ekologicznych rozwiązań.

Nowoczesność i mały gwint

Żarówka led e14 zalicza się do nowoczesnych technologii, ponieważ rozwija się wraz z nowymi systemami technologicznymi, takich jak Smart Home. W przypadku żarówek led (oraz innych źródłach światła) jasność, jaką posiada strumień świetlny określa się w lumenach. Jednostka WAT określa jedynie moc, czyli zużycie energii, które nie ma nic wspólnego ze stopniem jasności. Podczas zakupu należy pamiętać, że każda żarówka e14 będzie miała jeszcze jeden rodzaj kategorii, jakim jest barwa światła ( chłodne i ciepłe odcienie). Żarówka led e14 może być wyprodukowana w różnych kształtach, a za możliwość różnorodnych kombinacji odpowiada gwint e14. Najpopularniejsze dostępne formy to:

  • kropla,
  • świeca,
  • filament,
  • kolba,
  • rurka,
  • reflektor.

Cena żarówek jest zależna od producenta oraz właściwości, jakie dana żarówka posiada. Rynek oferuje szeroką gamę oraz różne kategorie oświetlenia LED. Informacje dotyczące specyfikacji produktu powinny znaleźć się na jego opakowaniu.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij