Żarówki LED G4 230V, 12V | Hurtownia Internetowa, sklep - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Żarówki LED G4 ID: 1454

Siatka
Lista
na stronę

Klasa energetyczna E w zakresie AG

średnia ocen: 4,50

Kanlux LED12 G4 to kapsułka LED oparta na nowych, bardzo wydajnych diodach LED. Kąt świecenia źródła to 120º, jego trwałość wynosi 20.000 godzin, a wydajność dla wersji NW to aż 140 lumenów z wata. 

Żarówki LED G4 zachęcają klientów swoim niewielkim rozmiarem. To właśnie ta cecha sprawia, że te żarówki są często stosowane jako podświetlenie we wnękach, meblach i elementach dekoracyjnych. Ten rodzaj oświetlenia stosuje się w miejscach, w których zależy nam na dyskrecji lub takich, gdzie zaistnieje konieczność zamontowania żarówki led 12v, a ...

Żarówki LED G4 zachęcają klientów swoim niewielkim rozmiarem. To właśnie ta cecha sprawia, że te żarówki są często stosowane jako podświetlenie we wnękach, meblach i elementach dekoracyjnych. Ten rodzaj oświetlenia stosuje się w miejscach, w których zależy nam na dyskrecji lub takich, gdzie zaistnieje konieczność zamontowania żarówki led 12v, a dostępność miejsca montażu jest bardzo niewielka lub przynajmniej utrudniona. Żarówka g4 jest podłączona do napięcia 12v. Żarówki ledowe 12v posiadają różne parametry.

Parametry

Najczęściej są dostępne w kształcie typu talerzyk lub walec. Nasza bogata oferta w zakresie żarówek led g4 12v sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie kształt. W szczególności ważne jest dobranie takich parametrów jak barwa światła czy moc. Tak jak w przypadku innych żarówek, barwa światła może być ciepła lub zimna. Kompaktowa i niewielka budowa tego rodzaju żarówek pozwala na idealne oświetlenie nawet tych najbardziej skomplikowanych zabudów meblowych.

Co więcej, tego typu żarówka led 12v może być zasilana poprzez napięcie stałe lub zmienne (AC lub DC), w zależności od typu zasilacza, jaki posiadamy w miejscu montażu. Cena produktu będzie zależna od parametrów, jakie nas interesują i od producenta, którego produktami jesteśmy zainteresowani. Produkty takie jak żarówka led g4 z pewnością spotkają się z zadowoleniem klienta podczas ich użytkowania.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij