Żarówki LED E27 | Żarówka E27 20W, 100W, 24V | Sklep - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Żarówki LED E27 ID: 1452

Siatka
Lista
na stronę

Żarówki led e27 to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych żarówek żarowych lub halogenowych o dużym gwincie. Żarówka LED to najprostsza zmiania, jakiej możesz dokonać w stronę energooszczędności. 

Czasy standardowych żarówek e27 właśnie się kończą, więc to idealny czas na wymianę starego oświetlenia na nowe energooszczędne żarówki ledowe z gwin...

Żarówki led e27 to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych żarówek żarowych lub halogenowych o dużym gwincie. Żarówka LED to najprostsza zmiania, jakiej możesz dokonać w stronę energooszczędności. 

Czasy standardowych żarówek e27 właśnie się kończą, więc to idealny czas na wymianę starego oświetlenia na nowe energooszczędne żarówki ledowe z gwintem e27, które są w stanie aż do 90% zmniejszyć pobór prądu.

Żarówki e27 led to innowacyjna technika diod i standardowego gwintu E27. Zmienny strumień świetlny barwy (temperatura barwowa) oraz sam kształt żarówki e27 (gruszki, kuli, reflektor) daje dużo możliwości w trakcie projektowania oświetlenia. Nowoczesna technologia led polega na tym, że żarówka nie wytwarza już tak dużo ciepła jak jej poprzedniczka. Dzięki temu możemy oświetlać przedmioty i akcesoria bez obaw o przegrzanie się. Dodatkowo żarówki led nie zawierają promieniowania UV, więc mogą być wykorzystywane, aby oświetlać cenne eksponaty. Oświetlenie led szybko reaguje na chęć włączenia oraz wyłączenia źródła światła bez obaw o przegrzanie się produktu. Długi okres użytkowania oraz niska cena powinny przekonać nas do zmiany swojego oświetlenia w domu.Korzystanie z żarówek LED e27 szybko przyniesie wymierne korzyści.

Żarówka led e27 to popularny wybór wśród naszych Klientów!

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij