Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Żarówki LED E27 

Siatka
Lista
na stronę

Żarówki led e27 to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych żarówek żarowych lub halogenowych o dużym gwincie. Żarówka LED to najprostsza zmiania, jakiej możesz dokonać w stronę energooszczędności. 

Czasy standardowych żarówek e27 właśnie się kończą, więc to idealny czas na wymianę starego oświetlenia na nowe energooszczędne żarówki ledowe z gwin...

Żarówki led e27 to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych żarówek żarowych lub halogenowych o dużym gwincie. Żarówka LED to najprostsza zmiania, jakiej możesz dokonać w stronę energooszczędności. 

Czasy standardowych żarówek e27 właśnie się kończą, więc to idealny czas na wymianę starego oświetlenia na nowe energooszczędne żarówki ledowe z gwintem e27, które są w stanie aż do 90% zmniejszyć pobór prądu.

Żarówki e27 led to innowacyjna technika diod i standardowego gwintu E27. Zmienny strumień świetlny barwy (temperatura barwowa) oraz sam kształt żarówki e27 (gruszki, kuli, reflektor) daje dużo możliwości w trakcie projektowania oświetlenia. Nowoczesna technologia led polega na tym, że żarówka nie wytwarza już tak dużo ciepła jak jej poprzedniczka. Dzięki temu możemy oświetlać przedmioty i akcesoria bez obaw o przegrzanie się. Dodatkowo żarówki led nie zawierają promieniowania UV, więc mogą być wykorzystywane, aby oświetlać cenne eksponaty. Oświetlenie led szybko reaguje na chęć włączenia oraz wyłączenia źródła światła bez obaw o przegrzanie się produktu. Długi okres użytkowania oraz niska cena powinny przekonać nas do zmiany swojego oświetlenia w domu.Korzystanie z żarówek LED e27 szybko przyniesie wymierne korzyści.

Żarówka led e27 to popularny wybór wśród naszych Klientów!

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij