Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

SIMON 54 

Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego

Siatka
Lista
na stronę

Eliminator rozbłysków żarówek energooszczędnych i LED. Dedykowany dla osprzętu Kontakt-Simon *Zastapił WKSE

Strefa marki: Kontakt Simon

Simon 54 to nowoczesna seria modułowa. Oznacza to, że osobno kupuje się moduł oraz ramkę. Moduł jest częścią łącznika lub gniazdka, którą montuje się w puszcze w ścianie. Kolejnym etapem jest zakup pojedynczej lub wielokrotnej ramki. Metalowe ramki cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. W tej serii moduły występują w 6  różnych ...

Simon 54 to nowoczesna seria modułowa. Oznacza to, że osobno kupuje się moduł oraz ramkę. Moduł jest częścią łącznika lub gniazdka, którą montuje się w puszcze w ścianie. Kolejnym etapem jest zakup pojedynczej lub wielokrotnej ramki. Metalowe ramki cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. W tej serii moduły występują w 6  różnych kolorach, a z kolei komplementarne ramki to Simon 54 Premium i Simon 54 Nature. Największa możliwa wielokrotnosć ramki wynosi pięć.

Co oferuje kontakt simon 54 i kontakt simon 54 premium?

W tej kolekcji osprzętu elektroinstalacyjnego znajdziemy do 15 kolorów, wykonanie z drewna szkła lub metalu (ramki metalowe), podświetlenie led, nowoczesność. Produkty idealnie wpasują się do nowoczesnej i minimalistycznej wersji mieszkania.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij