Simon 10 - Kontakt Simon 10 | Hurtownia Internetowa - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

SIMON 10 ID: 1712

Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego

Siatka
Lista

Strefa marki: Kontakt Simon

Nie zależy Ci na wyróżniających się akcentach? Interesuje Cię dyskretny i prosty design kontaktu? Seria Simon 10 została stworzona z myślą o Tobie. Proste kształty, stylistyka i kolory idealnie opisują tę serię. Świetnie się sprawdzi także w pomieszczeniach biurowych, dlatego od początku produkcji spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród osób...

Nie zależy Ci na wyróżniających się akcentach? Interesuje Cię dyskretny i prosty design kontaktu? Seria Simon 10 została stworzona z myślą o Tobie. Proste kształty, stylistyka i kolory idealnie opisują tę serię. Świetnie się sprawdzi także w pomieszczeniach biurowych, dlatego od początku produkcji spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród osób zainteresowanych kontaktami. 

Kontakt Simon 10 – nowa klasyka

W tej serii królują jedynie dwa kolory - biały oraz kremowy. Dzięki temu wpasują się do każdego, nawet najbardziej wzorzystego wnętrza. Często wykorzystuje się gniazdka z tej serii w obiektach użyteczności publicznej. Mostek, który nie przewodzi prądu umożliwia bezpieczny montaż w każdym miejscu.

W nie każdym budynku ściany są równe - Kontakt Simon ma tego świadomość, dlatego w serii Simon 10 ramki posiadają czterostopniowe zatrzaski, które pomagają równo przylegać ramkom do ścian. Seria jest wykonana z wysokiej jakości odpornego na uszkodzenia tworzywa.

Często podczas wyboru prostych przedmiotów Klienta interesuje niska cena przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości. Jeśli jest tak w Twoim przypadku, koniecznie musisz sprawdzić serię Simon 10!

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij