Gwarancja minimum
PRZEKAŹNIK CZASOWY
PCP-04/24V
| Wymiary | 50x50x15 mm |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 72 [szt.] |
| Waga | 30 g |
| Znamionowe napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
|---|---|
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 1250 VA |
| Prąd przekaźnika | 5 A |
| Znamionowy pobór prądu | 20 mA |