Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Naświetlacz LED 

Siatka
Lista
na stronę
Zobacz

NL-FL2500-00

Naświetlacz AREN, 25W, barwa światła ciepła biała, z czujnikiem ruchu, IP 44

130,31 zł BRILUMOczekiwanie na dostawę
Naświetlacz LED

Naświetlacze LED emitują nastrojowy oraz w miarę dyskretny strumień świetlny, przez co są w większości używane do podświetlenia elementów małej architektury lub pomników. Doskonale sprawdzi się także jako oświetlenie ogrodu. Barwa światła może być ciepła lub zimna, w zależności od preferencji kupującego lub podświetlanego obiektu. Naświetlacze L...

Naświetlacze LED emitują nastrojowy oraz w miarę dyskretny strumień świetlny, przez co są w większości używane do podświetlenia elementów małej architektury lub pomników. Doskonale sprawdzi się także jako oświetlenie ogrodu. Barwa światła może być ciepła lub zimna, w zależności od preferencji kupującego lub podświetlanego obiektu. Naświetlacze LED, jako dodatkowy atut, mogą być wyposażone w czujnik ruchu. Dzięki temu mogą być zainstalowane na ogrodzie lub tarasie, oświetlając nam drogę tylko wtedy, kiedy zostanie wykryty ruch. Ich obudowa jest dość dyskretna i minimalistyczna, przez co może praktycznie w ogóle nie odznaczać się na elewacji budynku.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij