FL/R-2
5908254804755
129518
Producent: ORNO Kod producenta: FL/R-2 Kategoria produktu: Lighting line Naświetlacz przeznaczony do stosowania w gospodarstwach domowych oraz do użytku wewnątrz (garaże, hale), jak i na zewnątrz pomieszczeń jako oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam, itp. Urządzenie wyposażone jest w diody LED SMD oraz czujnik PIR, który reaguje na ruch. Ze względu na wysoki stopień szczelności IP44 naświetlacz może być instalowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności....
Producent: ORNO Kod producenta: FL/R-2 Kategoria produktu: Lighting line Naświetlacz przeznaczony do stosowania w gospodarstwach domowych oraz do użytku wewnątrz (garaże, hale), jak i na zewnątrz pomieszczeń jako oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam, itp. Urządzenie wyposażone jest w diody LED SMD oraz czujnik PIR, który reaguje na ruch. Ze względu na wysoki stopień szczelności IP44 naświetlacz może być instalowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła LED SMD Moc 30W Współczynnik oddawania barw Ra/CRI &,gt,80 Strumień świetlny 2300lm Temperatura barwowa 4000K Stopień ochrony IP IP44 Kolor czarny Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 148/48/195 Sterowanie czujnikiem ruchu tak Typ czujnika PIR Kąt widzenia 120st. Zasięg detekcji 2m–10m Regulacja natężenia światła LUX tak Zakres regulacji natężenia światła LUX 3—2000lux Regulacja czasu świecenia TIME tak Zakres regulacji TIME 10 sek. ± 3 sek., max: 5 min. ± 2 min. Regulacja zasięgu detekcji SENS tak Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: ORNO
Kod producenta: FL/R-2
Kategoria produktu: Lighting line
Naświetlacz przeznaczony do stosowania w gospodarstwach domowych oraz do użytku wewnątrz (garaże, hale), jak i na zewnątrz pomieszczeń jako oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam, itp. Urządzenie wyposażone jest w diody LED SMD oraz czujnik PIR, który reaguje na ruch. Ze względu na wysoki stopień szczelności IP44 naświetlacz może być instalowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | LED SMD |
| Moc | 30W |
| Współczynnik oddawania barw Ra/CRI | &,gt,80 |
| Strumień świetlny | 2300lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Kolor | czarny |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 148/48/195 |
| Sterowanie czujnikiem ruchu | tak |
| Typ czujnika | PIR |
| Kąt widzenia | 120st. |
| Zasięg detekcji | 2m–10m |
| Regulacja natężenia światła LUX | tak |
| Zakres regulacji natężenia światła LUX | 3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME | tak |
| Zakres regulacji TIME | 10 sek. ± 3 sek., max: 5 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS | tak |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 30W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".