Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Oprawa rastrowa 

Siatka
Lista
na stronę
Oprawa rastrowa

Oprawy rastrowe stosuje się głównie w pomieszczeniach o przeznaczeniu biurowym, konferencyjnych, szkoleniowych, lokalach i sklepach. Oprawy rastrowe LED są nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnych lamp fluorescencyjnych. Oświetlenia rastrowe LED są dużo bardziej komfortowe podczas pracy, ponieważ są pozbawione tzw. „efektu olśnienia”, co znaczy, ...

Oprawy rastrowe stosuje się głównie w pomieszczeniach o przeznaczeniu biurowym, konferencyjnych, szkoleniowych, lokalach i sklepach. Oprawy rastrowe LED są nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnych lamp fluorescencyjnych. Oświetlenia rastrowe LED są dużo bardziej komfortowe podczas pracy, ponieważ są pozbawione tzw. „efektu olśnienia”, co znaczy, że nie oślepiają osoby przebywającej w pomieszczeniu z tego rodzaju oświetleniem. Kolejną zaletą jest dużo bardziej równomierne rozproszenie światła i w efekcie, oświetlane pokoje nie stają się jaśniejsze, niż są w rzeczywistości. Sklep e-domus.pl oferuje lampy rastrowe natynkowe i nastropowe. Szczegółowe informacje techniczne znajdują się w opisie każdego produktu. Lampy rastrowe są łatwe w montażu oraz wydajnie służą przez wiele lat. Ich uniwersalny sposób wykonania wpasuje się w każde pomieszczenie, nie naruszając ani nie dominując stylu panującego w danym pokoju czy biurze. Zakup oświetlenia LED to decyzja, która przyniesie korzyści na wiele lat.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij