Wybierz dzwonki do drzwi, które zaspokoją każdą z Twoich potrzeb. Posiadamy dzwonek do drzwi przewodowy, dzwonek bezprzewodowy (eura), dzwonek przewodowy. Jeśli potrzebujesz jakikolwiek sprzęt do montażu dzwonka - możesz go znaleźć w naszym sklepie.

Siatka
Lista
Obniżka! BLACK FRIDAY

W zestawie DRS-982K znajduje się dzwonek bezprzewodowy BULIK DRS-982 oraz przycisk bezprzewodowy hermetyczny PDH-227

Gong rurowy ETIUDA z obudową z drewna ze zdobniczym elementem w kolorze mosiądzu, dźwięk generowany jest przez 4 mosiężne rury wydające tony o różnorodnej wysokości

Dzwonek MULINO o przyjemnym metalicznym czystym dźwięku pochodzącym prosto z mosiężnego dzwonka - poziom dźwięku: ok. 80 dB

Dzwonek 16 MELODII elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z możliwością regulacji siły głosu. Układ grający zasilany dwiema bateriami R6 1,5 V wydający dźwięk: kolejna z 16 melodii . Poziom dźwięku: ok. 84 dB.

Gong dwutonowy BIM-BAM w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

Gong dwutonowy BIM-BAM z wyłącznikiem w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB. Idealny dla rodziców małych dzieci lub ludzi ceniących sobie spokój (wbudowany wyłącznik)   Ecoline Produkt Energooszczędny:     Produkt Przyjazny Dziecku:  

Przycisk dzwonkowy mosiężny z szyldem okrągłym podtynkowy, przystosowany do montażu w puszce instalacyjnej ? 60mm (z otworami do przykręcania osprzętu)

Retransmiter do dzwonków bezprzewodowych służy do zwiększenia zasięgu działania między przyciskiem dzwonkowym a dzwonkiem bezprzewodowym serii ?X?, jeżeli nie jest wystarczający.   Ecoline Produkt Energooszczędny: