Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl
Siatka
Lista

W zestawie DRS-982K znajduje się dzwonek bezprzewodowy BULIK DRS-982 oraz przycisk bezprzewodowy hermetyczny PDH-227

Zobacz

GRE-203

Gong rurowy ETIUDA z obudową z drewna ze zdobniczym elementem w kolorze mosiądzu, dźwięk generowany jest przez 4 mosiężne rury wydające tony o różnorodnej wysokości

645,68 zł ZAMELOczekiwanie na dostawę
Zobacz

DNT-222

Produkt posiada opcje do wyboru

Dzwonek MULINO o przyjemnym metalicznym czystym dźwięku pochodzącym prosto z mosiężnego dzwonka - poziom dźwięku: ok. 80 dB

558,68 zł ZAMELDostępny
Zobacz

DNU-912/N

Produkt posiada opcje do wyboru

Dzwonek 16 MELODII elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z możliwością regulacji siły głosu. Układ grający zasilany dwiema bateriami R6 1,5 V wydający dźwięk: kolejna z 16 melodii . Poziom dźwięku: ok. 84 dB.

45,91 zł ZAMELDostępny
Zobacz

GNS-921

Produkt posiada opcje do wyboru

Gong dwutonowy BIM-BAM w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

19,18 zł ZAMELDostępny
Zobacz

GNS-921/N

Produkt posiada opcje do wyboru

Gong dwutonowy BIM-BAM z wyłącznikiem w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB. Idealny dla rodziców małych dzieci lub ludzi ceniących sobie spokój (wbudowany wyłącznik)   Ecoline Produkt Energooszczędny:    Produkt Przyjazny Dziecku:  

32,55 zł ZAMELDostępny

Przycisk dzwonkowy mosiężny z szyldem okrągłym podtynkowy, przystosowany do montażu w puszce instalacyjnej ? 60mm (z otworami do przykręcania osprzętu)

Retransmiter do dzwonków bezprzewodowych służy do zwiększenia zasięgu działania między przyciskiem dzwonkowym a dzwonkiem bezprzewodowym serii ?X?, jeżeli nie jest wystarczający.   Ecoline Produkt Energooszczędny:

DZWONEK DO DRZWI

Wydawać by się mogło, że dzwonek do drzwi to mało istotny detal w naszym domu, lecz jest wprost przeciwnie. To małe, niepozorne urządzenie sygnalizuje nam przybycie gości, listonosza lub kuriera. Najczęściej uświadamiamy sobie znaczenie tego sprzętu dla naszego domu, dopiero gdy nasz dzwonek do drzwi ulegnie zepsuciu. Na rynku mamy do wybóru cał...

Wydawać by się mogło, że dzwonek do drzwi to mało istotny detal w naszym domu, lecz jest wprost przeciwnie. To małe, niepozorne urządzenie sygnalizuje nam przybycie gości, listonosza lub kuriera. Najczęściej uświadamiamy sobie znaczenie tego sprzętu dla naszego domu, dopiero gdy nasz dzwonek do drzwi ulegnie zepsuciu. Na rynku mamy do wybóru całą gamę dzwonków przewodowych lub te zasilane bateriami, lub akumulatorami (bezprzewodowe). Pierwsze dzwonki do drzwi są znacznie tańsze, lecz sposób zamontowania lub ewentualnej naprawy jest już znacznie bardziej kłopotliwy. Modele bezprzewodowe są łatwiejsze w mocowaniu i posiadają zazwyczaj więcej funkcji niż ich klasyczne wersje. U nas w sklepie znajdziecie Państwo dzwonki do drzwi idealnie wpasowujące się do stylu waszego domu. Możecie wybrać dzwonki do drzwi, które z łatwością połączycie z wideodomofonem, wybierzecie dźwięk muzyczny lub gong, który usłyszycie z każdego miejsca w domu lub ogrodzie dzięki możliwości regulacji poziomu głośności. Sprawdźcie naszą ofertę dzwonków do drzwi.

Dzwonki do drzwi to element tego domu, który jest nieodzwony. Zamów jeden z nich już teraz - do wyboru dzwonki przewodowe, dzwonek bezprzewodowy, a także inne dzwonki. Sprawdź kilka z naszych produktów. 

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij