Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl
Siatka
Lista

W domofonie COSMO zastosowano transmisję sygnału typu duplex, a połączenie unifonu słuchawkowego z panelem przyzywowym wykonano linią dwuprzewodową. Linią tą przesyłane są następujące sygnały: wywoławczy (dzwonek), akustyczny (mowa) oraz sygnał sterujący zaczepem elektromagnetycznym.

Zobacz

2xVDA-01A3 + 1xVDA-23A3


0

WIDEODOMOFON 2-RODZINNY ''NEPTUN'' kolor 7'' otwieranie 2 wejść Wideodomofon dwurodzinny NEPTUN jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących prostych rozwiązań w wysokiej jakości. ZESTAW SKŁADA SIĘ Z DWÓCH MONITORÓW VDA-01A3 + KASETY VDA-23A3

923,73 zł Eura-Tech.euOczekiwanie na dostawę

Domofon jednorodzinny to urządzenie, które pozwala na kontrolę oraz szybką komunikację pomiędzy domownikami a osobami oczekującymi na zewnątrz na wejście do domu. Pozwala nam zadecydować, kogo chcemy wpuścić na posesję lub do nieruchomości, a także umożliwia odmowę dostępu osobom nieproszonym. Wideodomofony to nowsza wersja urządzeń, jakimi są s...

Domofon jednorodzinny to urządzenie, które pozwala na kontrolę oraz szybką komunikację pomiędzy domownikami a osobami oczekującymi na zewnątrz na wejście do domu. Pozwala nam zadecydować, kogo chcemy wpuścić na posesję lub do nieruchomości, a także umożliwia odmowę dostępu osobom nieproszonym. Wideodomofony to nowsza wersja urządzeń, jakimi są standardowe domofony. Umożliwiają nam one zobaczenie obrazu w miejscu, w którym została zainstalowana kamera. Wideodomofon zapewnia jeszcze wyższy poziom zabezpieczenia, ponieważ możemy zobaczyć, czy dana osoba rzeczywiście jest tą, za którą się podaje. W zależności od potrzeb mogą państwo zdecydować na jedną lub drugą wersję. Popularność wideodomofonów powoli przerasta swój pierwowzór. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli wideodomofonów, które stylistycznie i funkcjonalnie zadowolą wiele wymagań użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami technicznymi konkretnych modeli.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij