Domofony i wideodomofony EMOS | Cała oferta w jednym miejscu | Sprawdź - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

EMOS ID: 3060

Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 4,25

Kaseta do drzwi, która komunikuje się z inteligentnymi telefonami i tabletami. Podłączenie za pomocą sieci LAN albo Wi-FI. Po zadzwonieniu obraz i dźwięk są transmitowane za pomocą Internetu do urządzenia mobilnego.

średnia ocen: 4,67

Zestaw wideobramofonu z możliwością podłączenia do sieci Wi-Fi i transmisją dzwonienia do smartfonu.

średnia ocen: 4,83

Urządzenie umożliwia obsługę elektromagnetycznego zamka do drzwi i napędu bramy. Prosty zestaw wideobramofonu. Obraz jest wyświetlany na dużym 7" wyświetlaczu kolorowym LCD. Urządzenie jest zasilane za pomocą dostarczonego w komplecie adaptera na 12 V.

średnia ocen: 4,22

Prosty zestaw wideobramofonu. Obraz jest wyświetlany na dużym, 7" wyświetlaczu kolorowym LCD. Urządzenie jest zasilane za pomocą dostarczonego w komplecie adaptera na 12 V.

546,66 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,82

Niezależny videomonitor RL-10 z 7" kolorowym wyświetlaczem LCD. Urządzenie umożliwia sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (wyjście napięciowe) i elektrycznym napędem bramy (wyjście bezpotencjałowe). Urządzenie jest oferowane w kolorze białym z przyciskami dotykowymi podświetlanymi na niebiesko.

400,16 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,74

Zestaw wideobramofonu z 2 wejściami i możliwością podłączenia 2 kamer CCTV. Obraz jest wyświetlany na 7" wyświetlaczu kolorowym LCD. Sterowanie za pomocą przycisków dotykowych.

492,00 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,41

Zestaw wideobramofonu RL-10B z 7" kolorowym monitorem LCD. Urządzenie umożliwia sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (wyjście napięciowe) i elektrycznym napędem bramy (wyjście bezpotencjałowe). Urządzenie jest oferowane w kolorze białym z przyciskami dotykowymi podświetlanymi na niebiesko.

583,84 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,60

Niezależny videomonitor RL-03 z 7" kolorowym wyświetlaczem LCD. Urządzenie umożliwia sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (wyjście napięciowe) i elektrycznym napędem bramy (wyjście bezpotencjałowe).

446,08 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,81

Prosty zestaw wideobramofonu. Obraz jest wyświetlany na 4,3" kolorowym wyświetlaczu LCD. Urządzenie jest zasilane bezpośrednio z 230 V za pomocą przewodu z wtyczką. Urządzenie umożliwia obsługę zamka elektromagnetycznego w drzwiach.

355,33 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,24

Niezależny videomonitor RL-10 z 7" kolorowym wyświetlaczem LCD. Urządzenie umożliwia sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (wyjście napięciowe) i elektrycznym napędem bramy (wyjście bezpotencjałowe). Urządzenie jest oferowane w kolorze czarnym z przyciskami dotykowymi podświetlanymi na niebiesko.

400,16 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,85

Zestaw wideobramofonu RL-03M z 7" kolorowym monitorem LCD. Urządzenie umożliwia sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (wyjście napięciowe) i elektrycznym napędem bramy (wyjście bezpotencjałowe).

541,20 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,33

Zestaw wideobramofonu RL-10M z 7" kolorowym monitorem LCD. Urządzenie umożliwia sterowanie zamkiem elektromagnetycznym (wyjście napięciowe) i elektrycznym napędem bramy (wyjście bezpotencjałowe). Urządzenie jest oferowane w kolorze czarnym z przyciskami dotykowymi podświetlanymi na niebiesko.

594,78 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,70

Prosty zestaw wideobramofonu z 7" LCD i wandaloodporną kasetą przy drzwiach.

513,87 zł EMOSOczekiwanie na dostawę
średnia ocen: 4,44

Kaseta do drzwi z 2 przyciskami, przystosowana do videotelefonów H1111, H1114, H1116

233,97 zł EMOSOczekiwanie na dostawę

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij