H2016
8592920052402
77660
skład kompletu 1× jednostka z kamerą do drzwi, 1× monitor LCD, zasilacz sposób komunikacji (słuchawka/hands free) hands-free przetwornik optyczny kamery 1/3 CCD z oświetleniem IR oświetlenie kamery tak, do 150 cm zasilanie monitora 14,5 V DC (w zestawie) Stopień ochrony IP44 aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji przekątna wyświetlacza 7" ilość melodii 1 ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 4+0+0 możliwość...
skład kompletu 1× jednostka z kamerą do drzwi, 1× monitor LCD, zasilacz sposób komunikacji (słuchawka/hands free) hands-free przetwornik optyczny kamery 1/3 CCD z oświetleniem IR oświetlenie kamery tak, do 150 cm zasilanie monitora 14,5 V DC (w zestawie) Stopień ochrony IP44 aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji przekątna wyświetlacza 7" ilość melodii 1 ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 4+0+0 możliwość nagrywania tak możliwość podłączenia do sieci i zdalnego sterowania nie wymiary kamery # intercom tak kamera wandaloodporna tak wymiary monitora # Obsługa zamek do drzwi ilość przycisków kamery 1 Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały zasilacz w zestawie tak kolorowy dotykowy wyświetlacz tak opakowanie 1 szt., pudełko zasilanie kamery z monitora Montaż na ścianę kąt widzenia kamery 70° Regulacja głośności tak wymagane okablowanie FTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5 możliwość podłączenia kamer CCTV nie Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| skład kompletu | 1× jednostka z kamerą do drzwi, 1× monitor LCD, zasilacz |
| sposób komunikacji (słuchawka/hands free) | hands-free |
| przetwornik optyczny kamery | 1/3 CCD z oświetleniem IR |
| oświetlenie kamery | tak, do 150 cm |
| zasilanie monitora | 14,5 V DC (w zestawie) |
| Stopień ochrony | IP44 |
| aplikacja do zdalnej kontroli | bez aplikacji |
| przekątna wyświetlacza | 7" |
| ilość melodii | 1 |
| ilość przewodów (monitor/zamek/brama) | 4+0+0 |
| możliwość nagrywania | tak |
| możliwość podłączenia do sieci i zdalnego sterowania | nie |
| wymiary kamery | # |
| intercom | tak |
| kamera wandaloodporna | tak |
| wymiary monitora | # |
| Obsługa | zamek do drzwi |
| ilość przycisków kamery | 1 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| zasilacz w zestawie | tak |
| kolorowy dotykowy wyświetlacz | tak |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| zasilanie kamery | z monitora |
| Montaż | na ścianę |
| kąt widzenia kamery | 70° |
| Regulacja głośności | tak |
| wymagane okablowanie | FTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| możliwość podłączenia kamer CCTV | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".