H1140
8592920081488
95402
Producent: EMOS Kod producenta: H1140 Informacje ogólne zasilanie z monitora opakowanie 1 szt., pudełko wymiary kamery 40 × 55 × 132 mm przetwornik optyczny kamery 1/3 CCD stopień ochrony IP44 kolorowy przetwornik tak kąt widzenia kamery 70° aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji sterowanie zamkiem tak wymagane okablowanie UTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5 ilość przewodów (monitor/zamek/zasilanie)...
Producent: EMOS Kod producenta: H1140 Informacje ogólne zasilanie z monitora opakowanie 1 szt., pudełko wymiary kamery 40 × 55 × 132 mm przetwornik optyczny kamery 1/3 CCD stopień ochrony IP44 kolorowy przetwornik tak kąt widzenia kamery 70° aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji sterowanie zamkiem tak wymagane okablowanie UTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5 ilość przewodów (monitor/zamek/zasilanie) 4+0+0 funkcja zebezpieczenia bez funkcji sterowanie wideodomofon produkt dodatkowa kamera instalacja natynkowa podłączenie bez połączenia ilość przycisków kamery 1 kamera wandaloodporna tak oświetlenie kamery tak, do 150 cm skład kompletu nie dotyczy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS
Kod producenta: H1140
| zasilanie | z monitora |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| wymiary kamery | 40 × 55 × 132 mm |
| przetwornik optyczny kamery | 1/3 CCD |
| stopień ochrony | IP44 |
| kolorowy przetwornik | tak |
| kąt widzenia kamery | 70° |
| aplikacja do zdalnej kontroli | bez aplikacji |
| sterowanie zamkiem | tak |
| wymagane okablowanie | UTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| ilość przewodów (monitor/zamek/zasilanie) | 4+0+0 |
| funkcja zebezpieczenia | bez funkcji |
| sterowanie | wideodomofon |
| produkt | dodatkowa kamera |
| instalacja | natynkowa |
| podłączenie | bez połączenia |
| ilość przycisków kamery | 1 |
| kamera wandaloodporna | tak |
| oświetlenie kamery | tak, do 150 cm |
| skład kompletu | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".