Producent: ORNO Kod producenta: DB-2 Kategoria produktu: Home automation line Dzwonek bezprzewodowy z przyciskiem bezbateryjnym przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Służy do sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, a nadajnik zasilany jest z przetwornika elektromechanicznego i nie wymaga stosowania baterii. Funkcja learning system...
Producent: ORNO Kod producenta: DB-2 Kategoria produktu: Home automation line Dzwonek bezprzewodowy z przyciskiem bezbateryjnym przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Służy do sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, a nadajnik zasilany jest z przetwornika elektromechanicznego i nie wymaga stosowania baterii. Funkcja learning system umożliwia logowanie dodatkowych przycisków. Zasięg dzwonka w terenie otwartym wynosi 100m. Odbiornik posiada 3-stopniową regulację głośności oraz 38 polifoniczne dźwięki dzwonka do wyboru. Informacje ogólne Rodzaj transmisji bezprzewodowy Zasięg w terenie otwartym 100m Kolor biały Możliwość rozbudowy o dodatkowe nadajniki tak Odbiornik Napięcie zasilania odbiornika 230V~, 50Hz Rodzaj zasilania odbiornika sieciowe Ilość dźwięków dzwonka 38 Poziom głośności dzwonka (dB) 65-85 Regulacja głośności tak Sygnalizacja optyczna tak Wymiary odbiornika (szer./wys./gł. [mm]) ø70 / 28 Nadajnik Rodzaj zasilania nadajnika bezbateryjny Stopień ochrony IP IP44 Wymiary nadajnika (szer./wys./gł. [mm]) 44 / 82... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: DB-2
Kategoria produktu: Home automation line
Dzwonek bezprzewodowy z przyciskiem bezbateryjnym przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Służy do sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, a nadajnik zasilany jest z przetwornika elektromechanicznego i nie wymaga stosowania baterii. Funkcja learning system umożliwia logowanie dodatkowych przycisków. Zasięg dzwonka w terenie otwartym wynosi 100m. Odbiornik posiada 3-stopniową regulację głośności oraz 38 polifoniczne dźwięki dzwonka do wyboru.
| Rodzaj transmisji | bezprzewodowy |
| Zasięg w terenie otwartym | 100m |
| Kolor | biały |
| Możliwość rozbudowy o dodatkowe nadajniki | tak |
| Napięcie zasilania odbiornika | 230V~, 50Hz |
| Rodzaj zasilania odbiornika | sieciowe |
| Ilość dźwięków dzwonka | 38 |
| Poziom głośności dzwonka (dB) | 65-85 |
| Regulacja głośności | tak |
| Sygnalizacja optyczna | tak |
| Wymiary odbiornika (szer./wys./gł. [mm]) | ø70 / 28 |
| Rodzaj zasilania nadajnika | bezbateryjny |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Wymiary nadajnika (szer./wys./gł. [mm]) | 44 / 82 / 22 |
| Częstotliwość | 433.92MHz |
| Inne cechy | learning system |
| Rodzaj | Dzwonek bezprzewodowy |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Zasilanie | 230V |
| Zasięg | od 51-100m |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".