Gwarancja minimum
PRZEKAŹNIK CZASOWY
PCM-02/24V
DANE HANDLOWE (PCM-02/24V)
| Wymiary | jednomodułowa (17,5 mm) 90x17,5x66 mm |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 60 [szt.] |
| Waga | 75 g |
DANE TECHNICZNE (PCM-02/24V)
| Znamionowe napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
|---|---|
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 4000 VA |
| Układ styków | 1NO/NC |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 36 mA |