Oświetlenie schodowe LED - Sprawdź nasze produkty - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux
Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 3,00
PROMOCJA

BLACK WEEK

Zobacz

ML-TAN-C-W-1-PL-00-01

PROMOCJA BLACK WEEK

Oprawa oświetleniowa LED, przeznaczona do podświetlania ciągów komunikacyjnych

średnia ocen: 4,57

Oprawy posiadają wszechstronne zastosowanie- idealne do iluminacji ścian, ciągów komunikacyjnych, można je montować również w ścianie tuż nad schodami, zyskujemy wtedy ładny efekt podświetlenia stopni schodowych. Są zasilane napięciem bezpiecznym 12V, moc żarówek maksymalnie 20W z trzonkiem G4.

średnia ocen: 4,76

Oprawy posiadają wszechstronne zastosowanie- idealne do iluminacji ścian, ciągów komunikacyjnych, można je montować również w ścianie tuż nad schodami, zyskujemy wtedy ładny efekt podświetlenia stopni schodowych. Są zasilane napięciem bezpiecznym 12V, moc żarówek maksymalnie 20W z trzonkiem G4.

średnia ocen: 4,64

Oprawy wykonane z tłoczonej blachy stalowej, galwanicznie zabezpieczone przed korozją, występują w kilku wersjach kolorystycznych. Oprawy posiadają wszechstronne zastosowanie- idealne do iluminacji ścian, ciągów komunikacyjnych, można je montować również w ścianie tuż nad schodami, zyskujemy wtedy ładny efekt podświetlenia stopni schodowych.

OPRAWY SCHODOWE LED Z DŁUGĄ ŻYWOTNOŚCIĄ

Szeroki wybór oświetlenia ozdobnego SCHODOWEGO LED i nie tylko. W ofercie m.in. oświetlenie firmy SKOFF cieszącą się niewątpliwie największą popularnością - do wyboru modele TANGO, RUEDA, SALSA... oraz wiele innych marek. Poznaj naszą ofertę, bogatą w oprawy schodowe led, które spełniają oczekiwania nawet...

OPRAWY SCHODOWE LED Z DŁUGĄ ŻYWOTNOŚCIĄ

Szeroki wybór oświetlenia ozdobnego SCHODOWEGO LED i nie tylko. W ofercie m.in. oświetlenie firmy SKOFF cieszącą się niewątpliwie największą popularnością - do wyboru modele TANGO, RUEDA, SALSA... oraz wiele innych marek. Poznaj naszą ofertę, bogatą w oprawy schodowe led, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dopasuj lampki schodowe do swoich potrzeb i ciesz się nimi przez długie lata.

OŚWIETLENIE SCHODOWE LED

Oświetlenie schodów wewnętrznych i zewnętrznych, aby dopełnić wnętrze wymaga wykorzystania nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki wykorzystaniu potencjału technologii LED możemy uzyskać walory wynikające z oświetlenia schodowego. Doskonałe efekty wizualne, komfort i wygoda oraz niski pobór energii elektrycznej - to rozwiązania, które proponujemy. Nowoczesne oświetlenie LED pozwala podkreślić walory wnętrza oraz oświetlić najważniejsze ciągi komunikacyjne, a wszystko to dla wygody i bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. 

OPRAWY SCHODOWE LED Z CZUJNIKIEM RUCHU

Oprawy schodowe z czujnikiem ruchu to niezwykle wygodne rozwiązanie, które coraz częściej wykorzystywane jest w nowoczesnym budownictwie. Lampki schodowe led z czujnikiem ruchu działają w ten sposób, że po wykryciu ruchu następuje automatyczne oświetlenie klatki schodowej. Podświetlenie schodów następuje tylko wtedy, kiedy natężenia oświetlenia z zewnątrz jest na niskim poziomie. Oprawy schodowe LED to doskonałe źródło światła, które zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo podczas chodzenia po schodach. 

OŚWIETLENIE LED SCHODOWE

W sklepie internetowym E-Domus oferujemy lampki schodowe wykorzystujące energooszczędne źródła światła LED. Zapewniamy bogaty wybór modeli i opraw, tak, aby każde z nich mógł dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Gwarantujemy, że każde z nich umożliwi komfortowe i bezpieczne oświetlenie zarówno stopni, jak i korytarza. U nas znajdziesz to, czego szukasz. 

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij