Siatka
Lista

Wtyczka siłowa dobrej jakości firmy PCE POLSKA do połączeń różnego rodzaju odbiorników domowych jak i przemysłowych.

Gniazdo siłowe dobrej jakości firmy PCE POLSKA do połączeń różnego rodzaju odbiorników domowych jak i przemysłowy

Łączniki krzywkowe są elektrycznymi obrotowymi łącznikami wielotorowymi przystosowanymi do załączania i wyłączania prądów. Łączniki krzywkowe znajdują zastosowanie w obwodach instalacji elektrycznych niskiego napięciac zwłaszcza jako wyłączniki, rozłączniki, przełączniki oraz łączniki sterownicze.  

Rozdzielnica posiada okienko inspekcyjne na 4 moduły oraz 2 gniazda 230V ; gniazdo 3-fazowe 5x16A ;gniazdo 3-fazowe 5x32A

Rozdzielnica posiada oknienko na 8 bezpieczników; 2 gniazda 230V ; gniazdo 3-fazowe 5x32A ; gniazdo 3-fazowe 5x16A

OSPRZĘT SIŁOWY

Osprzęt siłowy jest silnie związany z prądem trójfazowym. Pomaga w doprowadzeniu trzeciej fazy do instalacji w danym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie pozwala nam na np. możliwość korzystania z urządzeń o większej mocy, lub opcję podzielenia instalacji elektrycznej na trzy osobne sieci.

W osprzęcie siłowym wyróżniamy kilka pokategorii. Są nimi ...

Osprzęt siłowy jest silnie związany z prądem trójfazowym. Pomaga w doprowadzeniu trzeciej fazy do instalacji w danym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie pozwala nam na np. możliwość korzystania z urządzeń o większej mocy, lub opcję podzielenia instalacji elektrycznej na trzy osobne sieci.

W osprzęcie siłowym wyróżniamy kilka pokategorii. Są nimi gniazda siłowe, wtyczki siłowe, łączniki krzywkowe, zestawy combo-pol, rozdzielnica stacjonarna, rozdzielnice słupkowe oraz rozdzielnice gumowe, różne przedłużacze, osprzęt przeciwwybuchowy. Znajdują one zastosowanie w nieruchomościach m.in. w mieszkaniach, garażach, budynków przemysłowych, gospodarstwach rolnych oraz w warsztatach.

Gniazda siłowe
Gniazda siłowe możemy podzielić na - gniazda siłowe przenośne, gniazda siłowe stałe. Różnica tkwi między przeznaczeniem i parametrami np. obciążeniem oraz liczbą styków. 

Wtyczki siłowe

Wszystkie prezentowane wtyczki siłowe posłużą przy podłączaniu wszelkich urządzeń elektrycznych lub przy podłączaniu przedłużaczy.

Łączniki krzywkowe

W naszym sklepie masz do wyboru łączniki krzywkowe w obudowie i bez obudowy. Są obrotowymi łącznikami wielotorowymi przystosowanymi do włączania i wyłączania prądu. Jakie jest ich zastosowanie?

Najczęściej stosujemy je w obwodach instalacji elektrycznych niskiego napięcia - jako wyłączniki, rozłączniki, przełączniki oraz łączniki sterownicze. Mogą pracować w warunkach środowiskowych takich jak zimno, upały, wibracje.

Zestawy zasilające – rozdzielnice
Zestawy zasilające to przede wszystkim rozdzielnice. Wyróżniamy tu m.in. rozdzielnice stacjonarne klasyczne lub zestawy, rozdzielnice słupkowe oraz rozdzielnice gumowe . Poza tym, znajdziemy tu również zestawy z gniazdami o różnym natężeniu.

Akcesoria
Żadne sprzęty nie będą w pełni sprawne bez kompatybilnych z nimi akcesoriów. W tym zakresie są to m.in. wtyczki siłowe metalowe, osprzęt przeciwwybuchowy, przedłużacze.

Czytaj więcej Schowaj opis