OSPRZĘT SIŁOWY

Osprzęt siłowy jest silnie związany z prądem trójfazowym. Pomaga w doprowadzeniu trzeciej fazy do instalacji w danym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie pozwala nam na np. możliwość korzystania z urządzeń o większej mocy, lub opcję podzielenia instalacji elektrycznej na trzy osobne sieci.

W osprzęcie siłowym wyróżniamy kilka pokategorii. Są nimi ...

Osprzęt siłowy jest silnie związany z prądem trójfazowym. Pomaga w doprowadzeniu trzeciej fazy do instalacji w danym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie pozwala nam na np. możliwość korzystania z urządzeń o większej mocy, lub opcję podzielenia instalacji elektrycznej na trzy osobne sieci.

W osprzęcie siłowym wyróżniamy kilka pokategorii. Są nimi gniazda siłowe, wtyczki siłowe, łączniki krzywkowe, zestawy combo-pol, rozdzielnica stacjonarna, rozdzielnice słupkowe oraz rozdzielnice gumowe, różne przedłużacze, osprzęt przeciwwybuchowy. Znajdują one zastosowanie w nieruchomościach m.in. w mieszkaniach, garażach, budynków przemysłowych, gospodarstwach rolnych oraz w warsztatach.

Gniazda siłowe
Gniazda siłowe możemy podzielić na - gniazda siłowe przenośne, gniazda siłowe stałe. Różnica tkwi między przeznaczeniem i parametrami np. obciążeniem oraz liczbą styków. 

Wtyczki siłowe

Wszystkie prezentowane wtyczki siłowe posłużą przy podłączaniu wszelkich urządzeń elektrycznych lub przy podłączaniu przedłużaczy.

Łączniki krzywkowe

W naszym sklepie masz do wyboru łączniki krzywkowe w obudowie i bez obudowy. Są obrotowymi łącznikami wielotorowymi przystosowanymi do włączania i wyłączania prądu. Jakie jest ich zastosowanie?

Najczęściej stosujemy je w obwodach instalacji elektrycznych niskiego napięcia - jako wyłączniki, rozłączniki, przełączniki oraz łączniki sterownicze. Mogą pracować w warunkach środowiskowych takich jak zimno, upały, wibracje.

Zestawy zasilające – rozdzielnice
Zestawy zasilające to przede wszystkim rozdzielnice. Wyróżniamy tu m.in. rozdzielnice stacjonarne klasyczne lub zestawy, rozdzielnice słupkowe oraz rozdzielnice gumowe . Poza tym, znajdziemy tu również zestawy z gniazdami o różnym natężeniu.

Akcesoria
Żadne sprzęty nie będą w pełni sprawne bez kompatybilnych z nimi akcesoriów. W tym zakresie są to m.in. wtyczki siłowe metalowe, osprzęt przeciwwybuchowy, przedłużacze.

Czytaj więcej Schowaj opis
Siatka
Lista

Wtyczka siłowa dobrej jakości firmy PCE POLSKA do połączeń różnego rodzaju odbiorników domowych jak i przemysłowych.

Gniazdo siłowe dobrej jakości firmy PCE POLSKA do połączeń różnego rodzaju odbiorników domowych jak i przemysłowy

Łączniki krzywkowe są elektrycznymi obrotowymi łącznikami wielotorowymi przystosowanymi do załączania i wyłączania prądów. Łączniki krzywkowe znajdują zastosowanie w obwodach instalacji elektrycznych niskiego napięciac zwłaszcza jako wyłączniki, rozłączniki, przełączniki oraz łączniki sterownicze.  

Rozdzielnica posiada okienko inspekcyjne na 4 moduły oraz 2 gniazda 230V ; gniazdo 3-fazowe 5x16A ;gniazdo 3-fazowe 5x32A

Rozdzielnica posiada oknienko na 8 bezpieczników; 2 gniazda 230V ; gniazdo 3-fazowe 5x32A ; gniazdo 3-fazowe 5x16A