Sedna Design & Elements - E-DOMUS
Neony

Sedna Design & Elements 

ID: 5549
Sedna Design & Elements

Sedna Design & Elements

Sedna Design & Elements jest nową generacją łączników i gniazd elektrycznych zainspirowaną gorącymi trendami aranżacji wnętrz.Dzięki wyrafinowanej estetyce i nowoczesnym wykończeniom, odzwierciedlającym dzisiejsze trendy, osprzęt Sedna Design & Elements to coś więcej niż detal. Jest to ostatni szlif, który dodaje połysku Twoim wnętrzom. Dzięki dwóm liniom do wyboru -  Design i Elements możesz dowolnie łączyć ze sobą ramki i mechanizmy, które odpowiadają Twojemu stylowi i preferencjom, niezależnie czy jest to styl industrialny czy vintage, naturalny czy glam.
Aby dać Ci wyobrażenie o wszystkich możliwościach Sedna Design & Elements, pomyśl, że możesz oczywiście połączyć drewnianą ramkę Sedna Elements z drewnianym klawiszem. Ale dlaczego by nie spróbować z antracytowym czarnym klawiszem Sedna Design… albo jakimkolwiek innym klawiszem Sedna Design & Elements, który będzie pasować do Twojego wnętrza?

Zalety

Własne kompozycje
Zarówno mechanizmy Sedna Design, jak i Sedna Elements są kompatybilne ze wszystkimi ramkami z Serii Sedna Design i Elements, co umożliwia stworzenie aż 91 różnych kombinacji.

Ponadczasowość
Nienaganny wygląd niezależnie od upływającego czasu.
Materiały wykorzystywane do produkcji osprzętu serii Sedna Design/Elements charakteryzują się zwiększoną odpornością na promienie UV.

Estetyka i wygoda
Dzięki w pełni symetrycznej konstrukcji, ta sama ramka może być zamontowana poziomo i pionowo. Ramka będzie idealnie przylegać do ściany, nawet jeśli puszka nie jest z nią idealnie zlicowana.
Ramki natomiast zostały zaprojektowane  w taki sposób, aby zminimalizować ilość osadzającego się na nich kurzu.

Bezpieczeństwo
Wszystkie ramki Sedna Design i Sedna Elements mogą być również instalowane wszędzie tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony IP44. Mechanizmy te posiadają specjalną uszczelkę membranową chroniącą gniazdo przed wodą i wilgocią.

Funkcje

Sedna Design & Elements - Szeroka funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania
Sedna Design & Elements to nowa seria innowacyjnych łączników i gniazd o wyrafinowanej estetyce. W swojej ofercie posiada inteligentne rozwiązania, które zdecydowanie zwiększą Twój komfort oraz zapewnią bezpieczeństwo. Są to m.in. urządzenia do sterowania oświetleniem, żaluzjami, temperaturą.

Kolorystyka

Sedna Design & Elements - Własne kompozycje
Zarówno mechanizmy Sedna Design, jak i Sedna Elements są kompatybilne ze wszystkimi ramkami tych serii. Umożliwia to stworzenie aż 91 różnych kombinacji kolorystycznych, dzięki którym dopasujesz produkt do aranżacji swojego wnętrza.

Ramki

Ramki Sedna Design & Elements - Estetyka i wygoda
Dzięki w pełni symetrycznej konstrukcji, ta sama ramka może być zamontowana poziomo i pionowo. Ramka będzie idealnie przylegać do ściany, nawet jeśli puszka nie jest z nią idealnie zlicowana.
Ramki natomiast zostały zaprojektowane  w taki sposób, aby zminimalizować ilość osadzającego się na nich kurzu.

Cechy

Mały rozmiar mechanizmu
Dzięki kompaktowej konstrukcji mechanizmu oraz jego małej głębokości (24 mm), łączniki i przyciski Sedna łatwo montuje się w puszkach instalacyjnych

Schemat podłączenia
Czytelny schemat z oznaczeniem zacisków nadrukowane na mechanizmie umożliwiają szybką identyfikację urządzenia oraz jego poprawne podłączenie

Zaciski w jednej linii
Układ zacisków gniazda w jednej linii ułatwia ułożenie przewodów w puszce (zmniejszenie efektu prężenia przewodów)

Mocowanie
Solidne pazury z funkcją samo-powrotu zapewniają idealne dopasowanie podczas instalacji

Dostęp do styków  - Szybki i bezpieczny
Szybki i bezpieczny dostęp do styków w mechanizmach łączników i przycisków umożliwia przeprowadzenie testu oraz pomiar w prosty i bezpieczny sposób, bez konieczności demontażu z puszki instalacyjnej

System pozycjonowania
Dopasowujący ustawienie urządzeń w przypadku montażu w ramce wielokrotnej

Zaciski bezgwintowe
Montaż mechanizmów Sedna jest prosty, szybki i bezpieczny. Zaciski bezgwintowe pozwalają na szybkie i niezawodne przyłączenie kabli.

Moduły LED
Teraz możesz dodać jeden z trzech różnych modułów LED do nowego łącznika lub przycisku Sedna bez konieczności wyjmowania mechanizmu.

   

  

Siatka
Lista
na stronę

Strefa marki: Schneider electric