KONTROLI POZIOMU CIECZY - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

KONTROLI POZIOMU CIECZY ID: 708

Siatka
Lista
średnia ocen: 4,43
Zobacz

PZM-10

Przekaźnik zalania PZM10 służy do wykrywania obecności płynów przewodzących (np. woda) na wysokości zamontowanej sondy zalania (SZH03).

średnia ocen: 4,95
Zobacz

PZ-828

Jednostanowy. Z fabryczną stałą nastawą czułości.Przekaźniki  jednostanowe  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowania  sondy zalania.

średnia ocen: 4,23
Zobacz

PZ-829

Dwustanowy (min/max). Z fabryczną stałą nastawą czułości.Przekaźniki PZ-829 służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

średnia ocen: 4,37
Zobacz

PZ-831RC

Trójstanowy. Z regulacją czułości.Przekaźniki PZ-831 RC służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

średnia ocen: 4,35
Zobacz

PZ-832RC

Dwustanowy. Ze stanami alarmowymi. Z regulacją czułości.Przekaźniki  PZ-832  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowanych  sond zalania.

średnia ocen: 4,34

Automatyczny System Przeciwzalaniowy. Automatyczny system przeciwzalaniowy ASP jest autonomicznym systemem zapobiegającym zalaniu budynków mieszkalnych jedno- oraz wielorodzinnych i stosuje się go w celu kompleksowej ochrony mienia przed skutkami zalania.

średnia ocen: 4,48
Zobacz

PZ-828RC

Jednostanowy. Z regulacją czułości.Przekaźniki  jednostanowe  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowania sondy zalania.

średnia ocen: 4,72
Zobacz

PZ-829RC

Dwustanowy (min/max). Z regulacją czułości.Przekaźniki PZ-829 służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij