Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

KONTROLI POZIOMU CIECZY 

Siatka
Lista

Przekaźnik zalania PZM10 służy do wykrywania obecności płynów przewodzących (np. woda) na wysokości zamontowanej sondy zalania (SZH03).

Jednostanowy. Z fabryczną stałą nastawą czułości.Przekaźniki  jednostanowe  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowania  sondy zalania.

Dwustanowy (min/max). Z fabryczną stałą nastawą czułości.Przekaźniki PZ-829 służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

Trójstanowy. Z regulacją czułości.Przekaźniki PZ-831 RC służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

Dwustanowy. Ze stanami alarmowymi. Z regulacją czułości.Przekaźniki  PZ-832  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowanych  sond zalania.

Automatyczny System Przeciwzalaniowy. Automatyczny system przeciwzalaniowy ASP jest autonomicznym systemem zapobiegającym zalaniu budynków mieszkalnych jedno- oraz wielorodzinnych i stosuje się go w celu kompleksowej ochrony mienia przed skutkami zalania.

Jednostanowy. Z regulacją czułości.Przekaźniki  jednostanowe  służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowania sondy zalania.

Dwustanowy (min/max). Z regulacją czułości.Przekaźniki PZ-829 służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na  poziomach zamontowania  sond zalania. Pozwalają na utrzymywanie stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij