Ogranicznik poboru mocy | Sprawdź | Hurtownia online - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Ograniczniki mocy ID: 261

Siatka
Lista
średnia ocen: 4,97
Zobacz

PMH-01

Ogranicznik mocy PMH01 służy do automatycznego wyłączenia zasilania w nadzorowanym obwodzie w sytuacji przekroczenia ustawionej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki.

średnia ocen: 4,27
Zobacz

PMM-01

Ogranicznik mocy PMM01 służy do automatycznego wyłączenia zasilania w nadzorowanym obwodzie w sytuacji przekroczenia ustawionej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki.

średnia ocen: 4,48

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Ze stałym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

średnia ocen: 4,57
Zobacz

OM-631

Regulowana moc zadziałania 200-1000 VA. Ze stałym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

średnia ocen: 4,79
Zobacz

OM-632

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Do obwodów z przekształtnikami prądu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

średnia ocen: 4,83
Zobacz

OM-611

Z regulowanym czasem zadziałania i powrotu. Do współpracy z przekładnikiem prądowym.Ogranicznik poboru mocy OM-611 służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji jednofazowej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w obwodzie pomiarowym przekaźnika.

średnia ocen: 4,50
Zobacz

OMS-635

Zasilanie 230 V. Maksymalne obciążenie 16 A. Na szynę 35 mm.Z wbudowanym ogranicznikiem mocy.Automat schodowy służy do utrzymania włączonego oświetlenia korytarzy, klatek schodowych lub innych obiektów przez określony czas, po upływie którego oświetlenie zostanie wyłączone.

średnia ocen: 4,32
Zobacz

OM-630

Trójfazowy. Pomiar bezpośredni do 50 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego. Ogranicznik przeznaczony jest do ciągłej kontroli mocy pobieranej przez odbiorniki podłączone do trójfazowej sieci odbiorczej i umożliwia ich odłączeni w przypadku przekroczenia zadanego poboru mocy.

średnia ocen: 4,52
Zobacz

OM-633

Ogranicznik poboru mocy OM-633 służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie oraz do kontroli napięcia zasilania tego odbiornika i zabezpieczenia go przed skutkami wzrostu lub spadku napięcia poza ustawione wartości.

średnia ocen: 4,37

Regulowana moc zadziałania 200-2000 VA. Z regulowanym czasem powrotu.Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie.

średnia ocen: 4,53
Zobacz

OM-616

Regulowana moc zadziałania 0,02-1 kW. Z funkcją przekaźnika napięciowego. Montaż - puszka Ø 60 mm.Ogranicznik mocy przeznaczony do bezpośredniej kontroli mocy gniazd wtykowych. 

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij