Regulatory temperatury 

Siatka
Lista

Z programatorem tygodniowym. Zakres temperatur 5÷60ºC.Regulator temperatury RT-825 przeznaczony jest do bezpośredniego sterowania urządzeniami grzewczymi zasilanymi napięciem 230 V, o prądzie maksymalnym nie przekraczającym 16 A.

Z programatorem tygodniowym. Zakres temperatur 0÷60ºC.CRT-04 jest programowalnym, wielofunkcyjnym regulatorem elektronicznym umożliwiającym sterowanie urządzeniami grzewczymi w celu utrzymania stałej temperatury pomieszczenia lub kontroli temperatury otoczenia.

2-funkcyjny. Zakres temperatur -100÷400ºC.Regulator realizuje wybraną funkcję pracy w oparciu o indywidualne wpisy parametrów temperatury, histerezy, opóźnienia zadziałania i innych wprowadzonych przez użytkownika.

10-funkcyjny. Zakres temperatur -100÷400ºC.CRT-06 jest programowalnym, wielofunkcyjnym regulatorem elektronicznym umożliwiającym sterowanie urządzeniami grzewczymi w celu utrzymania stałej temperatury pomieszczenia, kontroli temperatury otoczenia oraz temperatury substancji w warunkach przemysłowych z możliwością sterowania procesami technologicznymi.

Typu PID. Zakres temperatur 0÷400ºC.CRT-15T jest cyfrowym regulatorem temperatury przystosowanym do regulowania temperatury poprzez włączanie i wyłączanie odbiornika podłączonego do wyjścia przekaźnikowego regulatora.

Ogólnego stosowania. Zakres temperatur 4÷30°C.Regulatory temperatury służą do sterowania urządzeniami grzewczymi lub wentylacyjnymi w celu utrzymania stałej temperatury otoczenia.

Sonda przeznaczona do współpracy z regulatorami:  RT-820, RT-821, RT-822, RT-826.

Sonda przeznaczona do współpracy z regulatorami:  RT-823, RT-826.

Sonda przeznaczona do współpracy z regulatorem CRT-04.

Sonda przeznaczona do współpracy z regulatorami:  RT-824, RT-825

Sonda przeznaczona do współpracy z regulatorami:  CRT-05, CRT-06.

Sonda przeznaczona do współpracy z regulatorem  CRT-15T.

Cyfrowy. Zakres temperatur -25÷130ºC.Regulator temperatury służy do sterowania urządzeniami grzewczymi i wentylacyjnymi w celu utrzymania stałej temperatury otoczenia.

Regulator temperatury z regulacją prędkości obrotowej wentylatora.Regulator przeznaczony jest do bezpośredniego sterowania prędkością obrotową wentylatorów 12/24 V DC w szafach sterowniczych (lub podobnych instalacjach) w funkcji temperatury.

Ogólnego stosowania. Zakres temperatury -4÷5°C do systemów przeciwoblodzeniowych.Regulatory temperatury służą do sterowania urządzeniami grzewczymi lub wentylacyjnymi w celu utrzymania stałej temperatury otoczenia.

Ogólnego stosowania. Zakres temperatury 30÷60°C.Regulatory temperatury służą do sterowania urządzeniami grzewczymi lub wentylacyjnymi w celu utrzymania stałej temperatury otoczenia.

Ogólnego stosowania. Zakres temperatury 60÷95°C.Regulatory temperatury służą do sterowania urządzeniami grzewczymi lub wentylacyjnymi w celu utrzymania stałej temperatury otoczenia.