Zasilacze i transformatory 

Siatka
Lista
na stronę

Zasilacz transformatorowy. Stabilizowany. Napięcie wyjściowe 5 V. Moc 12 W.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 5 V. Moc 50 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 30 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz transformatorowy ze stabilizatorem impulsowym. Napięcie wyjściowe 5 V. Moc 15 W.

Stabilizator impulsowy. Do niskiego napięcia. Prąd 3 A.

Transformator sieciowy. Napięcie wyjściowe 8 V.TR służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które nie wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Transformator sieciowy. Napięcie wyjściowe 12 V.TR służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które nie wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Transformator sieciowy. Napięcie wyjściowe 24 V.TR służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które nie wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 24 V. Moc 60 W.Do układów zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych w systemach automatyki przemysłowej oraz sieciach informatycznych.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 15 V. Moc 12 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz stałoprądowy LED mocy (Power Led Driver).

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 175 W.Do układów zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych w systemach automatyki przemysłowej oraz sieciach informatycznych.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 60 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 100 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz stałoprądowy LED mocy (Power Led Driver).

Zasilacz transformatorowy. Stabilizowany. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 12 W.

Zasilacz transformatorowy. Stabilizowany. Napięcie wyjściowe 18 V. Moc 12 W.

Zasilacz transformatorowy. Stabilizowany. Napięcie wyjściowe 15 V. Moc 12 W.

Zasilacz transformatorowy. Stabilizowany. Napięcie wyjściowe 48 V. Moc 12 W.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 13,5 V. Moc 12 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 14,5 V. Moc 12 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.

Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 24 V. Moc 12 W.Zasilacz impulsowy służy do zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które wymagają stabilnego, filtrowanego napięcia zasilającego niezależnego od zmian napięcia sieci.