Zegary sterujące - programowalne 

Siatka
Lista

Jednokanałowy.Zegar astronomiczny służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z godzinami zachodu i wschodu słońca.

Dwukanałowy. Z programowalną przerwą nocną.Zegar astronomiczny PCZ-526 służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z porami zachodu i wschodu słońca z możliwością zaprogramowania przerwy nocnej, czyli czasowego wyłączenia odbiorników w celach oszczędnościowych.

Tygodniowy. Jednokanałowy. Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika.

Impulsowy (szkolny).Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika, na przykład: do załączania dzwonków szkolnych lub innych urządzeń, które wymagają krótkich załączeń o określonych godzinach.

Roczny.Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki  domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika.

Aplikacja programowania zegarów PCZ-521.3, PCZ-522.3, PCZ-524.3, PCZ-525.3, PCZ-526.3, PCZ-529.3.

Zegar sterujący programowalny z wyjściem sterującym LED.Sterownik PCZ-531 LED przeznaczony jest do programowego, czasowego sterowania niskonapięciowymi obwodami LED (paski LED, ściemnialne żarówki LED 12÷24V).

Zegar sterujący programowalny z wyjściem analogowym 0÷10 V.Sterownik PCZ-531A10 przeznaczony jest do programowego, czasowego sterowania urządzeniami za pomocą standardowego sygnału napięciowego 0÷10 V).