Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Zegary sterujące - programowalne 

Siatka
Lista
Zobacz

PCZ-524

Jednokanałowy.Zegar astronomiczny służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z godzinami zachodu i wschodu słońca.

0,00 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ-526.3

Dwukanałowy. Z programowalną przerwą nocną.Zegar astronomiczny PCZ-526 służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z porami zachodu i wschodu słońca z możliwością zaprogramowania przerwy nocnej, czyli czasowego wyłączenia odbiorników w celach oszczędnościowych.

0,00 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ-521

Tygodniowy. Jednokanałowy. Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika.

201,72 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ-523

Impulsowy (szkolny).Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika, na przykład: do załączania dzwonków szkolnych lub innych urządzeń, które wymagają krótkich załączeń o określonych godzinach.

244,77 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ-529

Roczny.Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki  domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika.

339,48 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ Konfigurator

Aplikacja programowania zegarów PCZ-521.3, PCZ-522.3, PCZ-524.3, PCZ-525.3, PCZ-526.3, PCZ-529.3.

0,00 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ-531LED

Zegar sterujący programowalny z wyjściem sterującym LED.Sterownik PCZ-531 LED przeznaczony jest do programowego, czasowego sterowania niskonapięciowymi obwodami LED (paski LED, ściemnialne żarówki LED 12÷24V).

0,00 zł F&FOczekiwanie na dostawę
Zobacz

PCZ-531A10

Zegar sterujący programowalny z wyjściem analogowym 0÷10 V.Sterownik PCZ-531A10 przeznaczony jest do programowego, czasowego sterowania urządzeniami za pomocą standardowego sygnału napięciowego 0÷10 V).

0,00 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij