Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Automatyczne przełączniki faz 

Siatka
Lista

Bezpośrednie podłączenie 16 A. Z fazą priorytetową.Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku jednej z faz zasilających lub spadku parametrów poniżej normy.

296,43 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Do współpracy ze stycznikami. Z fazą priorytetową. Z dolnym i górnym progiem zadziałania.Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku jednej z faz zasilających lub spadku parametrów poniżej normy.

416,97 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Do współpracy ze stycznikami. Bez fazy priorytetowej. Z regulowanym dolnym i górnym progiem zadziałania.Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku jednej z faz zasilających lub spadku parametrów poniżej normy.

444,03 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Automatyczny przełącznik faz z wyjściem napięcia fazowego 400V.Automatyczny przełącznik faz PF-452 służy do zachowania ciągłości zasilania obwodu dwufazowego w przypadku zaniku lub spadku parametrów jednej z faz zasilających.

461,25 zł F&FOczekiwanie na dostawę

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij