Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V antracyt, metalizowany DOSC14A.01/48 barwa zimna
Indeks:
DOSC14A.01/48
EAN:
ID:
103536
Oprawa oświetleniowa LED antracyt. z czujnikiem , 14 V DC, 0,64 W, 5900 K Wymagany zasilacz 14V Simon 54   Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
29 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V antracyt, metalizowany DOSC14A.01/48 barwa zimna 4.87 1 5 22
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.87 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
SeriaSimon 54
Nazwa produktu/RodzajOprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V
Kolorantracyt, metalizowany
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe14V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskuzaciski śrubowe
Stopień ochrony IPIP20
Klasa ETIMEC000481 Oprawa oświetleniowa ewakuacyjna (orientacyjna)
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchnilakierowanie
Wykończenie powierzchnimatowe
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu52mm
Głębokość wbudowania33mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787860172
Typ opak. jedn.blister
Wys. opak. jedn.15cm
Szer. opak. jedn.9.8cm
Dł. opak. jedn.6cm
Waga jedn.0.109kg
EAN13 opak.5902787860172
Typ opak. zbiorczegopudełko zamykane
Wys. opak. zbiorczego10cm
Szer. opak. zbiorczego19cm
Dł. opak. zbiorczego32cm
P0.78W
Temp. barw.5900° K
Więcej informacji
RodzajOświetlenie schodowe
Wysyłka w ciągudo 48h
Barwa światłaZimna
KolorAntracyt
Stopień ochrony IPIP20
SeriaSimon 54
Czujnik ruchuTak
Zasilanie14V