Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V złoty mat, metalizowany DOSC14A.01/44 barwa zimna
Indeks:
DOSC14A.01/44
EAN:
ID:
103534
Oprawa oświetleniowa LED złoty mat. z czujnikiem , 14 V DC, 0,64 W, 5900 K Wymagany zasilacz 14V Simon 54   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
11 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V złoty mat, metalizowany DOSC14A.01/44 barwa zimna 4.47 1 5 16
ocena: 4.47 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 16
SeriaSimon 54
Nazwa produktu/RodzajOprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V
Kolorzłoty mat, metalizowany
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe14V
Zabezpieczenie powierzchnilakierowanie
Wykończenie powierzchnimatowe
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu52mm
Głębokość wbudowania33mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787860158
Waga jedn.0.109kg
EAN13 opak.5902787860158
Barwa światłaZimna
KolorZłoty mat
Czujnik ruchuTak
Zasilanie14V