Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V kremowy DOSC14A.01/41 barwa zimna
Indeks:
DOSC14A.01/41
EAN:
ID:
103532
Oprawa oświetleniowa LED kremowy. z czujnikiem , 14 V DC, 0,64 W, 5900 K Wymagany zasilacz 14V Simon 54   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
8 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V kremowy DOSC14A.01/41 barwa zimna 4.38 1 5 29
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.38 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 29
SeriaSimon 54
Nazwa produktu/RodzajOprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V
Kolorkremowy
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe14V
Zabezpieczenie powierzchninaturalne
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu52mm
Głębokość wbudowania33mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787860134
Waga jedn.0.109kg
EAN13 opak.5902787860134
Barwa światłaZimna
KolorKremowy
Czujnik ruchuTak
Zasilanie14V