Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V srebrny mat, metalizowany DOSC14A.01/43 barwa zimna
Indeks:
DOSC14A.01/43
EAN:
ID:
103533
Oprawa oświetleniowa LED srebrny mat. z czujnikiem , 14 V DC, 0,64 W, 5900 K Wymagany zasilacz 14V Simon 54   Więcej szczegółów
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
27 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu, 14V srebrny mat, metalizowany DOSC14A.01/43 barwa zimna 4.38 1 5 21
ocena: 4.38 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 21
SeriaSimon 54
Nazwa produktu/RodzajOprawa oświetleniowa LED z czujnikiem ruchu, 14V
Kolorsrebrny mat, metalizowany
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe14V
Zabezpieczenie powierzchnilakierowanie
Wykończenie powierzchnimatowe
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu52mm
Głębokość wbudowania33mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787860141
Waga jedn.0.109kg
EAN13 opak.5902787860141
Barwa światłaZimna
KolorSrebrny
Czujnik ruchuTak
Zasilanie14V