Berker Q3 - Cena | Hager Berker Q3 - Hurtownia, Sklep - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Berker Q.3 ID: 1849

Użyj konfiguratora Berker
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego

Strefa marki: Berker

Niezwykle elegancka seria łączników i gniazdek, która charakteryzuje się nie tylko prostotą wyglądu, ale również doskonałą jakością materiałów, z których została wykonana. Odporna na zarysowania powierzchnia łączników z serii Berker Q3 jest matowa i przyjemna w dotyku. Każdy z łączników i oferowanych gniazdek nadaje się do montażu w kanała...

Niezwykle elegancka seria łączników i gniazdek, która charakteryzuje się nie tylko prostotą wyglądu, ale również doskonałą jakością materiałów, z których została wykonana. Odporna na zarysowania powierzchnia łączników z serii Berker Q3 jest matowa i przyjemna w dotyku. Każdy z łączników i oferowanych gniazdek nadaje się do montażu w kanałach, dzięki czemu jest on zdecydowanie mniej kłopotliwy.

Kontakty i cały osprzęt serii Berker Q3 będzie się doskonale prezentował w każdego rodzaju wnętrzu - biało czarne elementy serii doskonale będą się prezentować zarówno w pomieszczeniu w stylu industrialnym, jak i w klasycznym bądź rustykalnym. Lekkość konstrukcji i wyglądu pozwala na zakwalifikowanie łączników z serii do uniwersalnych.

Do istotnych elementów, jakie odróżniają tą serię od innych jest świetnie działający system przywołujący dla osób niepełnosprawnych. W odpowiednio do tego przygotowanym miejscu montowany jest łącznik w kolorze czerwonym lub białym z czerwoną kropką pośrodku. Obok takiego głównego przycisku montuje się jeszcze łącznik żółty i zielony, odpowiednio: odwołujący i potwierdzający.

Warto jest zdecydować się na zamontowanie tego osprzętu w swoim domu, jeśli na pierwszym miejscu równocześnie stawia się zarówno wygląd, jak i jakość oraz brak awaryjności. Serie Berker Q3 sprawdzi się u każdego.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij