RABALUX-1978
5998250319780
160945
Oprawa 1978 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 1978 Dzięki kilku dodatkowym funkcjom inteligentna żarówka Smart WiFi LED (nr. artykułu 1978)) doskonale sprawdzi się w lampach w Twoim salonie i w sypialni. Te oto białe źródło światła jest wykonane z aluminium i szkła. ma kształt A60. moc 10 W i strumień świetlny 1000 lumenów. Temperaturę barwy światła można regulować w zależności od potrzeb w zakresie 3000-6500K. Oznacza to. że inteligentna żarówka WiFi może emitować zarówno ciepłe....
Oprawa 1978 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 1978 Dzięki kilku dodatkowym funkcjom inteligentna żarówka Smart WiFi LED (nr. artykułu 1978)) doskonale sprawdzi się w lampach w Twoim salonie i w sypialni. Te oto białe źródło światła jest wykonane z aluminium i szkła. ma kształt A60. moc 10 W i strumień świetlny 1000 lumenów. Temperaturę barwy światła można regulować w zależności od potrzeb w zakresie 3000-6500K. Oznacza to. że inteligentna żarówka WiFi może emitować zarówno ciepłe. naturalne światło. jak i zimne. białe światło. Temperaturę barwową i jasność żarówki można regulować za pomocą aplikacji WiFi oraz pilota. który można dokupić osobno. Żarówka może również świecić w trybie RGB. jej żywotność to 25 000 godzin. a typ oprawki – E27. Średnica inteligentnego źródła światła WiFi wynosi 60 mm. wysokość 125 mm. Inteligentna żarówka sprzedawana jest z 3-letnią gwarancją. W celu uzyskania dostępu do filmów produktowych. zainstaluj aplikację Tuya. dostępną tutaj.: https://www.youtube.com/watch?v=f95w_sIS52U Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne. ponieważ jest znacznie bardziej efektywne i żywotne niż tradycyjne żarówki. W dzisiejszych czasach każdy rodzaj lampy dostępny jest w wersji ze źródłem światła LED - sufitowe. ścienne. zewnętrzne lub stołowe -... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 1978
Dzięki kilku dodatkowym funkcjom inteligentna żarówka Smart WiFi LED (nr. artykułu 1978)) doskonale sprawdzi się w lampach w Twoim salonie i w sypialni. Te oto białe źródło światła jest wykonane z aluminium i szkła. ma kształt A60. moc 10 W i strumień świetlny 1000 lumenów. Temperaturę barwy światła można regulować w zależności od potrzeb w zakresie 3000-6500K. Oznacza to. że inteligentna żarówka WiFi może emitować zarówno ciepłe. naturalne światło. jak i zimne. białe światło. Temperaturę barwową i jasność żarówki można regulować za pomocą aplikacji WiFi oraz pilota. który można dokupić osobno. Żarówka może również świecić w trybie RGB. jej żywotność to 25 000 godzin. a typ oprawki – E27. Średnica inteligentnego źródła światła WiFi wynosi 60 mm. wysokość 125 mm. Inteligentna żarówka sprzedawana jest z 3-letnią gwarancją. W celu uzyskania dostępu do filmów produktowych. zainstaluj aplikację Tuya. dostępną tutaj.: https://www.youtube.com/watch?v=f95w_sIS52U
Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne. ponieważ jest znacznie bardziej efektywne i żywotne niż tradycyjne żarówki. W dzisiejszych czasach każdy rodzaj lampy dostępny jest w wersji ze źródłem światła LED - sufitowe. ścienne. zewnętrzne lub stołowe - jakiekolwiek wybierzesz.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Inteligentne żarówki |
| Temperatura barwowa | można zmieniać |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 1000 |
| Specyfikacje źródła światła | 10W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 25000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | F |
| Gwarancja (lata) | 3 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 10.0 |
| Typ gniazda | E27 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 10W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Pionowy (mm) | 125.0 |
| Średnica | 60.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 6.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 6.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 13.0 |
| Waga netto (kg) | 0.052 |
| Waga brutto | 0.086 |
| barwa światła (K) | 3000-6500 |
| pilot | tak |
| zmiana barwy światła | tak |
| numer pilota | 559 |
| ściemniacz | tak |
| RGB | tak |
| światło nocne | tak |
| Wi-Fi | tak |
| kształt źródła światła | A60 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Rodzaj lampy | Żarówka LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".