Oprawa 1979 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 1979 Dzięki kilku dodatkowym funkcjom. inteligentna żarówka LED Smart WiFi (nr. artykułu 1979) świetnie sprawdzi się w lampach zainstalowanych w salonie lub sypialni. Białe źródło światła jest wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. ma moc 5 W. strumień świetlny 400 lumenów. Temperaturę barwową żarówki można regulować w zależności od potrzeb. w zakresie 3000-6 500K. Oznacza to. że inteligentna żarówka WiFi może emitować zarówno...
Oprawa 1979 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 1979 Dzięki kilku dodatkowym funkcjom. inteligentna żarówka LED Smart WiFi (nr. artykułu 1979) świetnie sprawdzi się w lampach zainstalowanych w salonie lub sypialni. Białe źródło światła jest wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. ma moc 5 W. strumień świetlny 400 lumenów. Temperaturę barwową żarówki można regulować w zależności od potrzeb. w zakresie 3000-6 500K. Oznacza to. że inteligentna żarówka WiFi może emitować zarówno ciepłe. naturalne. jak i zimne białe światło. Zarówno temperaturę barwową. jak i jasność można regulować za pomocą pilota lub aplikacji WiFi. Pilota do tego inteligentnego źródła światła można dokupić osobno. Żarówka. która może świecić także w trybie RGB. ma żywotność 25 000 godzin. typ oprawki to GU10. Średnica tego inteligentnego źródła światła WiFi wynosi 50 mm. wysokość 70 mm. Inteligentna żarówka jest objęta 3-letnią gwarancją. W celu uzyskania dostępu do filmów produktowych. zainstaluj aplikację Tuya. dostępną tutaj.: https://www.youtube.com/watch?v=f95w_sIS52U Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne. ponieważ jest znacznie bardziej efektywne i żywotne niż tradycyjne żarówki. W dzisiejszych czasach każdy rodzaj lampy dostępny jest w wersji ze źródłem światła LED - sufitowe.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 1979
Dzięki kilku dodatkowym funkcjom. inteligentna żarówka LED Smart WiFi (nr. artykułu 1979) świetnie sprawdzi się w lampach zainstalowanych w salonie lub sypialni. Białe źródło światła jest wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. ma moc 5 W. strumień świetlny 400 lumenów. Temperaturę barwową żarówki można regulować w zależności od potrzeb. w zakresie 3000-6 500K. Oznacza to. że inteligentna żarówka WiFi może emitować zarówno ciepłe. naturalne. jak i zimne białe światło. Zarówno temperaturę barwową. jak i jasność można regulować za pomocą pilota lub aplikacji WiFi. Pilota do tego inteligentnego źródła światła można dokupić osobno. Żarówka. która może świecić także w trybie RGB. ma żywotność 25 000 godzin. typ oprawki to GU10. Średnica tego inteligentnego źródła światła WiFi wynosi 50 mm. wysokość 70 mm. Inteligentna żarówka jest objęta 3-letnią gwarancją. W celu uzyskania dostępu do filmów produktowych. zainstaluj aplikację Tuya. dostępną tutaj.: https://www.youtube.com/watch?v=f95w_sIS52U
Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne. ponieważ jest znacznie bardziej efektywne i żywotne niż tradycyjne żarówki. W dzisiejszych czasach każdy rodzaj lampy dostępny jest w wersji ze źródłem światła LED - sufitowe. ścienne. zewnętrzne lub stołowe - jakiekolwiek wybierzesz.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Inteligentne żarówki |
| Temperatura barwowa | można zmieniać |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 400 |
| Specyfikacje źródła światła | 5W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 25000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 3 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 5.0 |
| Typ gniazda | GU10 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 5W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Pionowy (mm) | 70.0 |
| Średnica | 50.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 6.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 5.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 8.0 |
| Waga netto (kg) | 0.037 |
| Waga brutto | 0.063 |
| barwa światła (K) | 3000-6500 |
| pilot | tak |
| zmiana barwy światła | tak |
| numer pilota | 559 |
| ściemniacz | tak |
| RGB | tak |
| światło nocne | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Rodzaj | Żarówka LED |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | RGB+CCT |
| Trzonek | GU10 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".