Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Firma Legrand to dobrze znane na rynku elektroinstalacyjm przedsiębiorstwo z ponad 150-cio letnią historią. W swoim asortymencie oferują włączniki, gniazda, łączniki, przyciski podtynkowe oraz inne akcesoria dodatkowe. Najpopularniejsze kategorie produktów Legrand to Niloe i Valena. W Polsce jest przede wszystkim znany jako producent osprzętu el...

Firma Legrand to dobrze znane na rynku elektroinstalacyjm przedsiębiorstwo z ponad 150-cio letnią historią. W swoim asortymencie oferują włączniki, gniazda, łączniki, przyciski podtynkowe oraz inne akcesoria dodatkowe. Najpopularniejsze kategorie produktów Legrand to Niloe i Valena. W Polsce jest przede wszystkim znany jako producent osprzętu elektrycznego. Każdy z produktów posiada certyfikaty i atesty oraz spełnia odpowiednie normy, Osprzęt jest niezwykle trwały, a design nowoczesny i ciekawy.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij