Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

HAGER 

Użyj konfiguratora Lumina
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego

Siatka
Lista
na stronę
HAGER

Seria produktów HAGER LUMINA powstała z myślą o szerokim gronie odbiorców. Produkty idealnie nadają się do budownictwa wielomieszkaniowego. W ofercie znajdują się ramki, gniazda zasilające, łączniki, gniazda teleinformatyczne oraz antenowe. Produkty z serii lumina 2 zostały także podzielone na podkategorie, takie jak: lumina soul, lumina intense...

Seria produktów HAGER LUMINA powstała z myślą o szerokim gronie odbiorców. Produkty idealnie nadają się do budownictwa wielomieszkaniowego. W ofercie znajdują się ramki, gniazda zasilające, łączniki, gniazda teleinformatyczne oraz antenowe. Produkty z serii lumina 2 zostały także podzielone na podkategorie, takie jak: lumina soul, lumina intense, lumina passion. Gama kolorystyczna oraz design są utrzymane w stylu minimalistycznym. Dominują kolory jasne, białe i kremowe. Ramki nadają się do każdego pomieszczenia niezależnie od jego wystroju oraz stylu architektonicznego. Ta seria została zaprojektowana z myślą o wpasowaniu się nawet do najbardziej awangardowych pokoi. Lumina 2 to rozwiązanie dla wszystkich twoich potrzeb. Elementy są wykonane nowocześnie w myśl obowiązujących trendów mieszkaniowych. Montaż produktów firmy BERKER jest niezwykle łatwy, a jakość oferowanych ramek oraz gniazd jest bardzo wysoka. Z pewnością nawet klienci, którzy poszukują jak najprostszych rozwiązań, zwrócą uwagę na tę serię.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij