Legrand niloe - Cena | E-Sklep | Hurtownia Internetowa - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Niloe ID: 1321

Siatka
Lista
na stronę

Legrand Niloe to przede wszystkim seria oparta na czterech kontrastowych kolorach. Odważne kolory pozwalają na unikatową aranżację wnętrza z naciskiem na detale. W serii znajdują się również spokojne odcienie, np. o W skład kolekcji wchodzą produkty, takie jak gniazda, łączniki, ściemniacze. Firma Legrand dostarcza tradycyjne, jak i nowoczesne r...

Legrand Niloe to przede wszystkim seria oparta na czterech kontrastowych kolorach. Odważne kolory pozwalają na unikatową aranżację wnętrza z naciskiem na detale. W serii znajdują się również spokojne odcienie, np. o W skład kolekcji wchodzą produkty, takie jak gniazda, łączniki, ściemniacze. Firma Legrand dostarcza tradycyjne, jak i nowoczesne rozwiązania.

W ostatnim czasie marka wprowadziła innowacyjne produkty do linii Niloe. Są to np. ładowarka indukcyjna z gniazdem USB, łącznik oświetlenia z wyłączeniem automatycznym, ładowanie smartfona bez użycia kabla poprzez specjalną podstawę z ładowarką USB.

W kategorii „gniazda” swoją popularność zyskuje podwójne gniazdo do ramek wielokrotnych, modyfikacja pazurków, przyspieszenie procesu instalacji poprzez otwarte zaciski śrubowe oraz nowy design monobloku.

Legrand ceni sobie wysoką jakość, uniwersalność kształtów oraz przystępną cenę, aby zapewnić użytkownikom ich produktów komfort, jakiego oczekują.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Czytaj więcej Schowaj opis

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij