Moduł kontrolny z wbudowanym konwerterem sieciowym VMA-71A5 przejmuje funkcje całego systemu Eura Pro CAT5, w przypadku bardziej rozbudowanych systemw, gdzie np. jedna nadrzedna stacja zewnętrzna (zainstalowana np. przy głwnej bramie wjazdu na osiedle) komunikuje się z podrzędnymi stacjami zewnętrznymi (zainstalowanymi przy wejściach do klatek schodowych poszczeglnych budynkw). Zadaniem modułu jest zarządzanie wszystkimi sygnałami danych systemu. Charakterystyka modułu: • Wbudowany...
Moduł kontrolny z wbudowanym konwerterem sieciowym VMA-71A5 przejmuje funkcje całego systemu Eura Pro CAT5, w przypadku bardziej rozbudowanych systemw, gdzie np. jedna nadrzedna stacja zewnętrzna (zainstalowana np. przy głwnej bramie wjazdu na osiedle) komunikuje się z podrzędnymi stacjami zewnętrznymi (zainstalowanymi przy wejściach do klatek schodowych poszczeglnych budynkw). Zadaniem modułu jest zarządzanie wszystkimi sygnałami danych systemu. Charakterystyka modułu: • Wbudowany układ Watchdog na wypadek awarii • Wskaźniki optyczne LED informujące o statusie systemu • Standardowe połaczenie za pomocą wtykw RJ45 • Regulacja głosnosci kanału audio • Interfejs sieciowy TCP/IP z mozliościa dostępu przez sieci szerokopasmowe • Zastosowany protokł video MPEG4 oraz protokł audio G.729 • Wbudowany port do komunikacji przez Ethernet 100Mbit oraz port transmisji szeregowej RS485 System EURA PROFESSIONAL CAT5 jest idealnym rozwiązaniem dla obiektw mieszkalnych z dużą liczbą użytkownikw, opracowanym według innowacyjnej technologii. Umożliwia instalację wideodomofonową maksymalnie aż w 239 blokach mieszkalnych do 512 użytkownikw w jednym bloku. Transmisja sygnałw oparta jest głwnie na wykorzystaniu skrętki CAT5, zaś do zasilania systemu wymagane jest użycie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Akcesoria | Konwenter sieciowy |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Ilość przewodów łączących | Skrętka |
| Pobór mocy - czuwanie / praca | 5,5 W / 8 W |
| Pobór prądu - czuwanie / praca | 185 mA / 250 mA |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Wymiary (W x SZ x G) | 140 x 150 x 60 mm |
| Temperaturowy zakres pracy | -10ºC ~ +40ºC |
| Waga netto | 483 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 160 x 153 x 70 mm |
| Waga brutto | 548 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Breloki | karty | akcesoria |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".