Przełącznik sygnałw VMA-60A5 jest modułem umożliwiającym pracę większej ilości stacji zewnętrznych w jednym bloku, rozdzielając, rozdzielając i przełączając sygnały audio oraz wideo dla każdej ze stacji zewnętrznych. Maksymalnie 4 stacje zewnętrzne mogą zostać podłączone do 1 modułu VMA-60A5, natomiast w 1 klatce schodowej można zainstalować maksymalnie 2 takie moduły. System Eura Pro CAT5 jest idealnym rozwiązaniem dla obiektw mieszkalnych z dużą liczbą użytkownikw, opracowanym według...
Przełącznik sygnałw VMA-60A5 jest modułem umożliwiającym pracę większej ilości stacji zewnętrznych w jednym bloku, rozdzielając, rozdzielając i przełączając sygnały audio oraz wideo dla każdej ze stacji zewnętrznych. Maksymalnie 4 stacje zewnętrzne mogą zostać podłączone do 1 modułu VMA-60A5, natomiast w 1 klatce schodowej można zainstalować maksymalnie 2 takie moduły. System Eura Pro CAT5 jest idealnym rozwiązaniem dla obiektw mieszkalnych z dużą liczbą użytkownikw, opracowanym według innowacyjnej technologii. Umożliwia instalację wideodomofonową maksymalnie aż w 239 blokach mieszkalnych do 512 użytkownikw w jednym bloku. Transmisja sygnałw oparta jest głwnie na wykorzystaniu skrętki CAT5, zaś do zasilania systemu wymagane jest użycie dodatkowego przewodu 2-żyłowego. Głwne elementy systemu to: - stacje (kasety) zewnętrzne, instalowane przy głwnych wejściach do budynkw, - monitory instalowane wewnatrz lokali mieszkalnych, przeznaczone do komunikacji audio-wizualnej z osobą przy wejściu, - konwertery IP, - dystrybutory sygnału, instalowane na piętrach poszczeglnych budynkw, - zasilacze, - inne dodatkowe akcesoria. System Eura Pro CAT5 udostepnia nie tylko typowe funkcje jak wywołanie, rozmowa, monitoring, sterowanie ryglem wejściowym, alarm w sieci.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Napięcie zasilania | 18 V DC |
| Parametry sygnału wideo | 1Vp-p 75 Ohm CCIR |
| Rodzaj komunikacji | Przewodowa |
| Pobór prądu w stanie czuwania | 20 mA |
| Pobór prądu podczas pracy | 60 mA |
| Typ połączenia (wtyk/gniazdo) | RJ45 |
| Temperaturowy zakres pracy | -10ºC ~ +40ºC |
| Wymiary - wysokość | 140 mm |
| Wymiary - szerokość | 150 mm |
| Wymiary - głębokość | 60 mm |
| Wymiary opakowania - wysokość | 157 mm |
| Wymiary opakowania - szerokość | 150 mm |
| Wymiary opakowania - głębokość | 70 mm |
| Typ opakowania | Karton |
| Rodzaj | Breloki | karty | akcesoria |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".